Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Iszonyatos gorcseim voltak,...

Iszonyatos gorcseim voltak, lehet, hogy baba volt?

Figyelt kérdés
A peteeresem ota folyamatosan huzo erzesem volt a hasamban. 2 korai tesztem negativ lett, vagyis aznap, amikor meg kellett volna jonnie es egy nappal ra. Tegnap volt a 3. napos keses. A delelotti orakban szulesi fajas-szeruen gorcsolni kezdtem, ilyen eros fajdalmam menzesz miatt sosem volt. 3 oran at fetrengtem a fajdalomtol, egyszer el is ajultam. Verzes nem volt. Otthon tudtam gorcsoldot bevenni, magneziummal, es megfurodtem meleg vizben, elmult a fajdalom es elkezdtem verezni, normal menzesz szeruen, a gorcsok elmultak es azota sem faj, verzes normalis. Elkepzelheto, hogy volt megtermekenyules, es ezert fajt iszonyatosan? Volt valaki igy?
2019. márc. 19. 12:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Én egyszer voltam így.De tényleg annyira görcsöltem, hogy kézbe vitt a párom mert nem bírtam járni meg levert a víz ilyesmi.Ügyeleten néztek, de nem voltam terhes.Hcg-t néztek, nálam cisztára gyanakodtak.
2019. márc. 19. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem a második gyerek két évig való szoptatása után borultak a hormonjaim (azaz elvileg határértéken belül voltak, csak gondolom én reagáltam így rá) vagy pszichésen sikerült ezt csinálnom, de egy fél évig rosszabbak voltak a menzeszeim, mint a szülés, havonta 2-3 napig aludni sem tudtam és semmilyen gyógyszer nem használt, na meg dolgozni sem tudtam. Jártam nőgyógyásznál többször, két endokrinológusnál, egyszer kontrasztanyagos MRI-n, és már ott tartottam, elmegyek laparaszkópiára is, hogy kizárják az endometriózist vagy összenövést, mert már csak az maradt, ami másképp nem látszik, de aztán szép lassan elmúlt magától. Úgyhogy nem feltétlenül jelent terhességet, pláne, hogy a tesztek is negatívak lettek.
2019. márc. 19. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
jobb lenne, ha nem az lett volna, nyilvan...voltam nodokinal masfel honapja altalanos kivizsgalason, minden rendben volt, a peteerest nezegette, semmi bajt nem latott. Most nem mentem orvoshoz, mert ma meg mar jol vagyok. Nagyon furcsa.
2019. márc. 19. 14:35
 4/4 A kérdező kommentje:
1 napig volt meg... Nagyon fura.
2019. márc. 20. 21:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!