Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi lehet? Szombatra nem...

Nini24 kérdése:

Mi lehet? Szombatra nem várom, és az elmúlt két napban iszonyatos fejfájás kínoz (nem szokott mensi előtt), sűrű, erős fehér folyásom van, a pém középidőben volt. Lehet baba?

Figyelt kérdés
Folyásom ennyire nem szokott lenni mensi előtt... A mellem oldalt feszül, a hasam alja is feszül. De nem így szokott mensi előtt. Szerintetek lehet baba? A hőmet nem tudom, magas-e vagy sem, mert csak a pé után kezdtem el mérni. :(
2009. márc. 31. 21:29
 1/3 anonim ***** válasza:

Lehet.

10-es érzékenységű teszt reggel?

2009. márc. 31. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia!én is igy voltam,ezekkel a tünetekkel,plussz szédelgés,én holnapra nem vártam,és most pozitivat teszteltem.Remélem neked is sikerül a pozitv teszt.
2009. ápr. 1. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen, a szédelgést elfelejtettem írni:) Gratula neked:) Boldog babázást kívánok!:) Remélem én is remélhetek egy pozitív tesztet :)
2009. ápr. 1. 07:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!