Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mitől függ hogy néhányan...

Mitől függ hogy néhányan érzik a beágyazódást, néhányan pedig nem? Sőt! Fel vannak háborodva hogy nem érezheti senki. Ezek a fájdalmak miért lehetnek néhányunknál?

Figyelt kérdés

2019. márc. 19. 15:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
95%
Én nem éreztem semmit, de nyilván nem tudhatom más mit érez, nem vagyunk egyformák.
2019. márc. 19. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Én tényleg éreztem, legalábbis abban az időben éreztem valamit. :)
2019. márc. 19. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Én egyiknél éreztem, a màsiknàl nem, ilyenek is van :D

Vagyis valószínü az volt, együttlét utàn 9. napon éjjel nagyon erös hullàmokban érkezö görcsökre ébredtem, ami pàr percig tartott. Azelött és azóta sem volt ilyen.

Egyik baba hàtsó falon tapadt, màsik elöl, talàn ezen is mulik, nem tudom.

2019. márc. 19. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
0%
azért, mert amit te leírtál, erős görcsök, stb, az nem beágyazódás. MEnj, vegyél betétet, meg fog jönni.
2019. márc. 19. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Ezt nekem céloztad? Vagy kinek, utolsó?Vagy ki vegyen betétet? :)
2019. márc. 19. 17:44
 6/14 anonim ***** válasza:
97%
Nem tudom ki miért érzi és ki miért nem (20 éve menstruáltam már a terhességeim előtt és soha nem volt olyan szurkáló fájdalmam, mint azon a két beágyazódós napon), de az olyanoktól, mint a 4-es válaszoló, lábrázást kapok. Azért, mert valamiről nem tudsz, nem tapasztaltál, azért még bőven létezhet.
2019. márc. 19. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Hát szerintem is van valami baj :D De én hamar elengedem.Ott valami más baj van,nem a kérdésem :D
2019. márc. 19. 23:15
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Mivel a menzeszünk sem egyforma, ezért lehet hogy ezt is máshogy érezzük.

Én azért szem előtt tartom azt is, hogy ezen az oldalon mindenki megérzi az ovut, mindenkinek van beágyazódási vérzése, mindenkinek több diplomája van és minden anyukának 400-600ezres fizetése van :D

Ha érted mire célzok.

2019. márc. 20. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Én nem éreztem, de ettől még más érezheti a sajátját. ;)

A fájdalomküszöböm szerintem elég magas, ettől függetlenül ismerem a testem. Egyszerűen nem vagyunk egyformák (szerencsére).

2019. márc. 20. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Én konkrétan a beágyazódást nem éreztem, bár utólag rátudnám fogni néhány érzésre, hogy talán azért volt,nem tudom. Viszont szüntelenül megjön érzésem volt és ez már fura volt mensi előtt egy héttel. Nem is jött meg utána :) a négyes válaszolónak, csak annyit, hogy pont olyan idióta lehetsz élőben, mint amilyen idióta a válaszod, visszaülhetsz a kanapédra, egyes.
2019. márc. 20. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!