Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mayo Sun Plus plikkről vélemén...

Mayo Sun Plus plikkről vélemények? Hasznalt-e valakinek a teherbe eseshez?

Figyelt kérdés

Érdekelne a véleményetek,aki itta ezt a terméket milyen hatással volt a szervezetre,és mennyi idő után sikerült a baba.?


Valaszaitokat előre is köszönöm.!


2019. márc. 20. 10:29
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Ez nem Myo Sun? Romaniabol irsz?
2019. márc. 20. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Myo Sun Plus * bocs kijavitatta a telefonom ...
2019. márc. 20. 10:31
 3/23 A kérdező kommentje:
Igen Romaniából írok.
2019. márc. 20. 10:37
 4/23 anonim ***** válasza:

En a Profecund-rol tobb jot olvastam, masodik doboznal tartok, aztan meglassuk. Ha nem jon be, kiprobalom a Myo Sun-t is. Allitolag nincs szervi bajom, voltam mar terhes, csak elvesztettuk.

Ezek a keszitmenyek csak akkor jok, ha nincs valami olyan egeszsegugyi problemad, amihez mondjuk mutet szukseges. Nekem a Profecund-ot ciklus beallitasara javasoltak, valamit pco szerkezetu petefeszkeim vannak- allitolag erre is nagyon jo.

2019. márc. 20. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

Értem. Nagyon sajnálom,hogy elvesztetted.! Én is kétszer elvesztettem...nekem nincs gond a menzesszel. Az orvos ajánlotta ezt a készítményt mivel növényi alapú. S kíváncsi vagyok aki szedte mennyi idő után sikerült.


Nagyon szépen köszönöm a válaszod!! És szorítok hogy minnel hamarabb sikerüljön a baba!!

2019. márc. 20. 12:22
 6/23 anonim válasza:
31%
Engem is erdekelne a velemenyetek evel a termekkel kapcsolatban. Nekem is ezt irtak fel amit lassan mar egy honapja iszom. Lassan egy eve probalkozunk babaval,de sajnos meg nem jott ossze :( nekem pcos.em van valamint inzulin rezisztenciam es meg pajzsmirigy alulmukodesem is. Tobb fele gyogyszert szedek minden problemara kulon. A Pcos.re duphastont kell szednem a ciklus 21.napjatol a 25.ig napi 2ot.Az inzulinrezisztenciara metfogamma.t 1500mg naponta, pajzsmirigy alulmukodesre Euthyrox 25mg 1x egy nap valamint meg Acifol 5mg 1x egy nap es ugye 2x1 plikk Myo Sun.t naponta. Atjarhatosagi vizsgalatra be vagyok programalva de az meg joval kesobb lesz hosszu a varakozasi lista. Nekem annak erdekeben irtak fel hogy hatha az a problema hogy nincs peteeresem es hatha ez a keszitmeny segiteni fog. Mellekhatasai nincsenek max annyi hogy erezni kezdtem a petefeszkeimet van olyan idoszak amikor gorcsolo szurkalo erzest tapasztalok.Elmeletileg a hetnek a vegere kellene megjojjon,aztan meglatjuk. Eleg hosszura sikeredett a valaszom. Barmilyen velemeny jol jonne a keszitmennyel kapcsolatban. :)
2019. márc. 20. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:

Hajni, jo kis koktelt kell szedned :) nekem Duphastont akkor kellett szednem, amikor mutet utan nem akarodzott megjonni sokaig, Acifolt pedig meg a veteles elott, hogy fenntartsa a terhesseget (ez progeszteron, ugy tudom).

Azt szeretnem kerdezni, hogy apcos es inzulinrezisztencia hogy derult ki nalad? Milyen vizsgalatok szuksegesek? Magadtol kezdted megcsinalni vagy nogyogyasz kuldott?

Bocsi az offert, #1-es voltam :)

2019. márc. 20. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Kerdezo, a profecund is novenyi alapu (baratcserje+Maca gyoker kivonat+folsav), de ha orvos irta del neked a Myo Sun-t, annak nyilvan oka van. Kivanom, hogy mielobb hasson ;)
2019. márc. 20. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim válasza:

#1es Hat ez eleg hosszu leirni. Tomoritve kb 6eve vannak menstruacios problemaim evekig fogamzasgatlot irtak fel.Mig szedtem a fog.gatlot addig minden ok ahogy abba hagytam 1.2. Honap okes utana vagy nm jott meg (termeszetesen nm voltam terhes akkor meg nem szerettunk volna) vagy megjott de akkor tartott 2 hetet is akar. Aztan egyik orvostol masik orvosig jutottam mignem elertem a jelenlegihez aki a 7.orvos akinel jartam. Elozoek mind csak fog.gatlot irtak. Elmeseltem neki a problemam,rendszertelen ciklus stb stb,elkuldott hormonvizsgalatokra es amiket azelott csinaltam mondta hogy rossz napon csinaltam mert a 21.napon kell csinalni oket menstruaciotol szamitva.O kifejezetten mondta hogy nem fog.gatlo parti egyalltalan inkabb talaljuk meg a gond forrasat minthogy csak feluletesen gyogyitsuk.Es hat elmentem megcsinaltam oket amiket kert le tudom irni de mivel Romaniabol vagyok nem tudom hogyha segitsegedre lenne.e de leirom amibol megallapitotta hogy inzulin rezisztenciam van az az "INDICE HOMA" nevu hormon vizsgalat,emelett a vizsgalat mellett meg egyebeket is kellett csinalnom amibol vegulis o jott arra is ra hogy pajzsmirigyem sem okes,akkor meg a prolaktinom sem volt jo de az szerencsere normalizalodott.A nogyogyasz mondta a pcos.t is. Nalam meg endometriozisra is gyanakodtak,de aztan azt elvetette...hat roviden ennyi az en sztorim...

#4es nagyon sajnalom ami tortent :( szeretnem megkerdezni hogy mert pont a profecund.ot irtak fel? Hormon vizsgalatokat utana nem kertek toled?

2019. márc. 20. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim válasza:
A duphastont 21.napon vett vervizsgalatnal alacson progeszteron szintre kaptam.
2019. márc. 20. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!