Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes ha crohn beteg...

Lehetek terhes ha crohn beteg vagyok?

Figyelt kérdés

Már négy éve nem szedek fogamzásgátlót, hat éve van párkapcsolatom, csak megszakításosan “védelezünk” de akkor ennyi idő alatt becsúszhatott volna a gyerek, vagy nem?

29/N



2019. márc. 24. 10:42
 1/6 anonim ***** válasza:
69%

Szerinted a belednek mi köze a méhedhez?

Kettő Chron beteg Ismerősöm is van , az egyiknek három gyereke van , a másiknak egy. Az egyik még coeliacias is mellé.

2019. márc. 24. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mert a gyulladásos betegség nagyon nagy fájdalmakkal jár, görccsel és az aktív szakasza nagyon veszélyes.
2019. márc. 24. 11:08
 3/6 anonim ***** válasza:
75%
Nagy valószínűséggel simán lehetsz terhes, mi is megszakításosan védekezünk 4 éve, de sose lettem terhes. Szerintem akkor ha gyereket akartok ne védekezzetek megszakítással sem és úgy egyszerűbb megtudni hogy lesz-e vagy nem.
2019. márc. 24. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Lehetsz terhes, nekem colitisem van és két gyerekem. A megszakítás valakiknek akár évtizedekig is működik (akkor is, ha egészségesek), de ettől még orosz rulett. Szóval ha félsz a terhességtől, rendesen védekezzetek, ha meg babát akarsz, ne ebben reménykedj, beszéld meg a pároddal.
2019. márc. 24. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mi 6 évig védekeztünk (vagy mi) megszakítással, amikor élesben ment a dolog akkor is 10honap volt mire pozitív lett a teszt. Kislányomnal 18honap..
2019. márc. 24. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Miért ne lehetnél?

Éppen bőgve mentem a nőgyógyászhoz, hogy a gasztrós leállított minden gyógyszeremről (amit pcos-re kaptam), és olyat írt fel, ami mellett nem lehet teherbe esni... és most mi lesz? sosem leszek anyuka...

Másnap pozitívat teszteltem. 1 hét múlva elhagytam a gasztrós gyógyszereket (orvossal egyeztetve), szülés óta (8 éve!) max kis hasmenésem van napi szinten, de sem vér, sem fájdalom, sem gyulladás...

2019. márc. 25. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!