Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes vagyok? Vagy beteg?...

Terhes vagyok? Vagy beteg? Netán állterhes?

Figyelt kérdés
Ovum június 28.-án volt. Július 10.én a tesztem negatív lett, és aznap meg is jött. Nem volt erős menzim, de azért 3-4 napig eltartott. Múlt héten megsérültem kaptam tetanuszt, meg antibiotukumot is. A napokban fura érzésem van/volt. Fáj a mellem is, olykor émelygek is. Csináltam tegnap előtt egy facelle tesztet azonnal kijött a második csík, igaz halványan. Ma csináltam délután egy predyctort, azon is azonnal látható lett a teszt csík. Ha terhes lennék gondolom erősebb pozi lenne. Én már arra is gondoltam, hogy valamilyen hormon bajom van. Dokihoz hétfőn megyek. Esetleg van valamilyen ötletetek? Mitől lehet halvány pozi a teszt?
2018. júl. 21. 18:03
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
2018. júl. 21. 18:05
 2/22 anonim ***** válasza:
73%

Ez a teszt negatív, eszerint nem vagy terhes.


(Amugy a halvány pozitiv is terhességet jelez, nekem 1 hét késés után volt halvány 2 csík. Most 14 hetes km vagyok.)

2018. júl. 21. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
52%
A bebiggyesztett képen semmilyen 2. halvány csíkot nem látok. 2 csík jelent terhességet. Bármilyen halvány, az terhesség.
2018. júl. 21. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
66%
Ha a facelle is ennyire volt halvány mint ez, amit óriásira kellett nagyítanom, hogy lássak valamit, akkor ne éld bele magad.
2018. júl. 21. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
40%
Erdekes.... en latom a masodik csikot csak az a baj nekem is ugyan ilyen volt menzesz elott egy nappal. Ra ket napra megjott.... :( En 3 fele tesztet csinaltam es mind a 3 halvany pozi lett. Meg is megjott. Nem ertem....
2018. júl. 21. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
36%
Ez pozitív pedig én látom. Tesztel újra egy hét múlva. Ha nem arosodik, menj el orvoshoz.
2018. júl. 21. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
21%
Ha ez a Predictor teszt akkor ez valószínű negatív , en látom mire gondolsz , nekem is ilyen volt picit talán erősebb de sajnos énis elhittem mert nem reggel csináltam mensi előtti nap de mivel azt írta mar 6nappal mensi elott kimutatja igy gondoltam hátha , sajnos késett is de minden másik fajta teszt negatív lett és végül másfél hét késéssel meg is jött
2018. júl. 21. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
42%
Múlt hónapban amikor késett 6 napot(tudom mikor volt ovum,onnan számolva késett 6 napot),én is folyamatosan csináltam a teszteket,méghozzá a predictort.soha semmi nem látszott a teszteken,a regans helye sem.ezen a teszten viszont nagyítás nélkül is látszik halványan a 2.csík.
2018. júl. 21. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
16%

Ha kinagyítom, na nem, akkor is fehér, üres, ahol a második csíknak kellene lennie. Nem tudom, mit néztetek fèlre...


Kérdező, szerintem pár nap múlva ismételj. Amúgy szerintem nem vagy terhes, max elkaptál valamit, vagy beképzeled, hiszen 11 napja mensiztél...

2018. júl. 21. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
20%
Ugyanilyen halvány volt az első tesztem, mar 6 éves a gyerkőc :)
2018. júl. 21. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!