Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nagyon fura kérdés, amit nem...

Nagyon fura kérdés, amit nem akarok ide leírni, de kérlek valaki nyugtasson meg, hogy ne aggódjak, nem vagyok terhes. Kérlek?

Figyelt kérdés
Röviden és tömören: ujjamra került ondó amit papírzsepibe kentem...és utána azzal az ujjammal (és persze wc papírral, szóval közvetlen érintkezés nem volt) töröltem ki....nagyon paranoiás vagyok, ugye nem lehetek terhes? (éppen kicsi teherebeesési esélyem volt különben, de attól még qrvára félek)

#fiatalság #nem akarok most gyereket
2019. márc. 24. 17:16
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem lehetsz!


Viszont ha ennyire aggodsz, lehet biztonságosabb lenne tablettával védekezni. A szex jó dolog, de tönkretezed az élvezetet a túlzott aggodassal.

2019. márc. 24. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Úristen...
2019. márc. 24. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Erre annó szép emlekű Veres Pali bácsi azt válaszolta:

Lehetsz terhes, de nem a vécépapírtól.

2019. márc. 24. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!