Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Attól félek hogy nehezen...

Attól félek hogy nehezen esnék teherbe. Másnak is van ilyen érzése?

Figyelt kérdés

Ugyan nem vagyunk rajta a gyerekcsináláson, de nem is használunk semmilyen fogamzásgátlót szóval ha becsúszna az nem lenne baj.

De félek attól hogy nem esnék könnyen teherbe. Most is azt látom a környezetemben hogy mindenki terhes, kapásból 5 ismerősömről tudom.

Borzasztó lehet amikor az ember annyira vágyik rá és minden egyes hónapban csalódni kell....


2019. márc. 25. 16:22
 1/9 anonim válasza:
100%
Szia! Nekem volt ilyen megérzésem. 3 éve hagytam abba fogamzásgátlót, de akkor még nem akartunk babát, más módszerrel védekeztünk, viszont a párom ezt elfelejte rögtön az első együttlétnél, ami nagyjából az ovuláció idejére esett de nem lettem terhes és már akkor ott motoszkált a fejemben, hogy lehet nem is eshetek teherbe vagy nagyon nehezen. És ez be is igazolódott, 10 hónapja nem jön össze a baba, tudom ez még nem a világ vége meg vannak akiknek évek óta nem sikerül, de azért rossz érzés. Minden hónapban bízom, épp holnapra nem várom.😊
2019. márc. 25. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Mi akkor se védekezünk ha ovuláció van. 1-2 x belém élvezett, nem csak ovukor. De ugye semmi nem lett, úgyhogy ezért is van olyan érzésem hogy nem menne könnyen :(
2019. márc. 25. 16:38
 3/9 anonim ***** válasza:
95%

Én is azt hittem, hogy majd nehezen megy. Már csak azért is mert körülöttem minden olyan problémás mindig... 😆 De tényleg. Mindig van valami zűr a fontosabb dolgaim körül.

Első hónapban összejött a baba. (na de onnantól problema jött, probléma után. Hematóma, fájdalmak, toxémia, koraszülés. De jól van és egy szuper kiegyensúlyozott 4 hónapos baba, imádom.)

2019. márc. 25. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Mi a kapcsolatunk elején megszakítással voltunk együtt. Ekkor már néha néha eszembe jutott hogy mi lesz később, mert így nem esek teherbe. Aztán ahogy a kapcsolat haladt előre, már megszakítást se alkalmaztunk, hol belém ment hol nem, így sem lettem terhes. Ekkor már úgy aggódtam ahogy te.

Esküvő után csak úgy voltunk együtt, hogy bennem ment el, de úgy se estem teherbe. Szóval igen, a kérdésedre a válasz az, hogy ugyanígy voltam mint te, és be is igazolódott, hogy nehezen/sehogy nem esek teherbe.

2019. márc. 25. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

En attol feltem mert regebben volt 3 spontan vetelesem hogy nem tudom majd oket megtartani ha arra kerul a sor.

Terhes lettem es mivel azt hittem megjon meg a forro hasmelegitot is a hasamra tettem, a mensis gorcsok miatt es jo eros gyogyszert vettem be es megmaradt a terhesseg. Egeszseges baba lett belole.

Tehat nem biztos hogy valodi a felelmed ettol fuggetlen. De nyugodtan ki is vizsgaltathatod magad, biztos ami biztos

2019. márc. 25. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Arra esetleg nem gondoltatok hogy a párotok részéről lehet nehézkes?

Köztünk 12 év van, én 25 vagyok. Viszont párom nem dohányzik, nem iszik alkoholt, rendszeresen edz, nem él stresszes életet mint évekkel ezelőtt, ezek mégiscsak pozitívak. Tudtommal nekem nincs semmilyen nogyogyaszati problémám.

2019. márc. 26. 08:06
 7/9 Garamvolgyialexa ***** válasza:
Ez sajnos mindenkinél egyénileg változó!! Én is féltem az elsőnél is és most, hogy a kistesó jöhet... anyukám az öcsémmel 5évbyi próbálkozás után esett teherbe! Ráadásul októberben petefészek cisztám lett 3 hónapig nem mensiztem!! (A lányom 3.hónapban sikerült és most is 3. Hónapban sikerült) :)
2019. márc. 26. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
51%
Ha nem védekeztek sehogy, és szexeltek, akkor bizony mégiscsak rajta vagyok a gyerekcsináláson.....
2019. márc. 27. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

#8-as

Képzeld nem, mivel nem élvez belém. Vagy akkor ezek szerint meddő vagyok? Mivel egy éve már hogy így csináljuk. Szóval nem vagyunk rajta a gyerekcsináláson mert a lényegi dolog nem történik meg. Gondolkozzál mielőtt hülyeségeket írsz.

2019. márc. 27. 13:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!