Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van még remény a terhességre?

Van még remény a terhességre?

Figyelt kérdés
Pénteken délután egy nap késéssel halvány pozitív teszt, szombaton reggel erős pozitív, délután clerblue pozitív 2-3 hét. Vasárnap este barnázás kezdődött, hétfőn doki utrogestant írt fel és uhn még csak megvastagodott nyálkahártyát látott. Kedd barnázás maradt, hasfájás, bal oldali szurkálás... Rossz érzés miatt csináltam tesztet, alig lehetett látni a 2.csíkot. Ma reggel megismételtem, ugyanúgy épp csak látható volt. Doki vett vért holnap lesz eredmény. Uhn maradt a vastagabb nyálkahártya és kis folt ahol elméletileg mintha valami alakulna de mást nem tudott mondani.a fáradság tünetem elmúlt, kicsit érzékenyek a bimbóim a hőm 36,8. (általában 36,2 körül mozog). Fogalmam sincs mit gondoljak... Vélemények?😊
2019. márc. 27. 15:22
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Miért hergeled magad?? Ez senkinek nem jó! Én 2 negatív tesztet csináltam, közben mégis terhes voltam. Türelem.
2019. márc. 27. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, de itt épp a fordítottja van.. Pozitívból negatív... Nem hinném hogy sok jót jelent 😪
2019. márc. 27. 15:43
 3/4 anonim ***** válasza:
Hany hetes terhes vagy? Mikorra nem vartad?
2019. márc. 27. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Múlt hét csütörtökre. Tehát elméletileg 5.hét
2019. márc. 27. 17:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!