Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Van remény a terhességre? És...

Van remény a terhességre? És ezt nem értem.

Figyelt kérdés

Sziasztok

Olyan kérdésem van,hogy nekem kivettek a jobb petefészkem,vezetèkkel,illetve a bal oldal le van tapadval.szeretnènk kistesot.lehetseges hogy mégis minden hónapban úgy érzem mintha beágyazodasom lenne,illetve van ovulácio körül folyásom, és amikor "jó időben" vagyunk együtt, utána olyan furcsa érzésem is van..szur a hasam is, néha pecsètelő vèrzèsem is van..szinte mintha nem lennék letapadval.. ez lehetséges?illetve a baba lehetséges?? Bocsi hogy hosszú lett, és köszönöm ha valaki válaszol.


2017. nov. 5. 12:25
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
A doki mit mond? Egyébként lehet rá esély, tesztelj, ha késik.
2017. nov. 5. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Ovulációd lehet attól, hogy letapadt a vezetek..sőt. Atünetek is adottak..csak a spermiumok nem tudnak felmenni, vagy ha mégis a megtermékenyült pete nem tud lejönni (méhen kívüli lesz)


De remeny van, hiszen a letapadások esetén előfordul spontán is, hogy megszűnik..

Próbálták a letapadást megszűntetni?

Mi az oka?

Orvos mit mond?

Én vele konzultálnék.. Ha kicsi az esély, akkor nem várakoznek, kockáztatnék, hanem mennék lombikra.


Innen csak találgatunk ám

2017. nov. 5. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!