Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Clearblue digitális teszt 2-3...

Clearblue digitális teszt 2-3 hét?

Figyelt kérdés

5 napja késik, sima tesztek alapján babás vagyok, viszont kíváncsi lennék, melyik együttlétből foanhatott.

19 napja volt a peteérés szerintem, amikorra saccolnám a dolgot, de 14 napja is együtt voltunk a párommal és akár egy extra peteéréssel lehetett akkor is, bár nem hinném, de erre szeretnék rájönni.

Viszont, ha a teszt mondjuk 2-3 hetet fog kiírni, akkornem leszek előrébb, mert mindkét alkalom ezen belül van.

Ti h tesztelnétek?



2019. márc. 28. 06:40
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Elso gyerekkel a 19-20. ciklusnapon lehetett az ovulacio, es a 31.-enlett azt hiszem eloszor halvany, de lathato pozitiv, akkor x-epillel, es a 35. napon x-epil ilyen volt, mint a kepena facelle, Facelle 25-os pedig kontrollcsiknal csak valamivel halvanyabb pozitiv.
2019. márc. 29. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Hmm, erosebbre emlekeztem. Szoval ez volt a 35. ciklusnapi x-epil es 25-os Facelle tesztem anno:

[link]

2019. márc. 29. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Igen, az nekem is feltűnt, hogy az x-epile sokkal halványabb, mint mondjuk az intimo.

Én az elsőnél Lily-t használtam és meg voltam elégedve vele, de most nem találtam sehol, így vettem ezeket.

Sajnos csak most így utólag jöttem rá, hogy az x-epil ilyen kis halványka. Ha tudom, akkor csak intimot használtam volna és akkor lehet már 1-2 nappal előbb is látszott volna, hogy mivan, mint így. :)

2019. márc. 29. 09:26
 14/17 A kérdező kommentje:

[link]


Itt vannak a tesztjeim. A vonallal jelölt a dpo 12-i, ezen már nagyon halványan látszik valami, de csak így, hogy egymás mellé van téve mind. Ha egymagában nézem, akkor úgy tűnik, semmi sincs rajta. :D

Viszont az utolsó előtti az 2 nappal ezelőtti intimo, az utolsó meg mai x-epil. Szerintem az intimo sokkal jobban látható, az x-epil olyan kis picike, meg homályos meg lassan erősödik csak.

2019. márc. 29. 09:34
 15/17 A kérdező kommentje:

Na, jöjjön a konklúzió, mert ha már feltettem egy kérdést, úgy illik, hogy le is írnom, mire jutottam. Olyan rossz, mikor a végigolvasol egy beszélgetést és a végén nem derül ki, mi a válasz. Sok ilyen található itt az oldalon.

Arra jutottam, hogy szerintem a ciklus 13. napján volt a peteérés és a megtermékenyítés is.

Mint a kérdésben írtam, h szerintem 13. napon (tegnaphoz visszaszámítva 19 napja) volt a peteérés és talán a fogantatás is, de rá 5 napra (tegnaphoz visszaszámítva 14 napja) is együtt voltunk, így ez is bejátszott.

A peteérésem előtt 4-5 napig tojásfehérjés nyákom van mindig, majd a peteérés másnapján hirtelen eltűnik. Ez most is így volt. A ciklus 9-13 napjáig volt nyákom, ami 14-re eltűnt, így ezért tettem a peteérést a ciklus 13. napjára.

A tesztek egymás után rakosgatásával arra jutottam, hogy a számított peteérésem (13. nap) után 12 nappal (dpo 12) már halványan látszik valami, így a rá 5 napra történő együttlétet extra peteéréssel kizárnám, mert akkor a teszt együttlét után 7 napra mutatna halványat, ami szerintem egy 25-ös tesztnél eléggé kizárható.

Mivel a számított peteérésem előtt két nappal voltunk még együtt (11. nap), így az történhetett, hogy 2 napig parkoltak a spermiumok, majd a 13. napon megtörtént a bumm és így a ciklus 25. napján, tehát fogantatás után 12 nappal (dpo 12) már látszik egy kis halvány csík.

Így aztán mivel a clearblue 1-2 hét, 2-3 hét és 3+ eredményeket tud adni, így most ha már megvettem, akkor a 36. napon (dpo 23) fogom reggel megcsinálni (3 nap múlva) és ha minden igaz, akkor 3+ eredményt kell, hogy adjon.

Ha 2-3 hetet fog írni, akkor esélyes, hogy rosszul számoltam és egy extra peteérésem volt, vagy pedig a nyák viccelt meg (ami azért furcsa lenne, hogy peteérés nélkül van nyák, utána meg nyák nélkül peteérés, de hát történnek érdekes dolgok).

Hétfőn még írok. Hátha érdekel még valakit. :)

2019. márc. 29. 10:15
 16/17 anonim ***** válasza:
2-3 hetet is irhat meg a 36. napon, ha a 13.-on volt ovu, de csak a 14.-en megtermekenyules, akkor 21. nap - 3 het, 28. nap 4 het, 35. nap 5 het, elvileg igen, a 36.-on mar lehet 3+, de ebbol az 1-2 nap kulonbsegbol nem vonnek le olyan kovetkeztetest, hogy kesobb fogant, ha amugy a nyak is, meg a tesztek is masra utalnak.
2019. márc. 29. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Amugy vicces latni, hogy mas is van ugy, mint en :D

[link]

2019. márc. 29. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!