Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A kérdésem azokhoz szól, akik...

A kérdésem azokhoz szól, akik a férj rossz sperma képe miatt kerültek inszeminációra. Hányadik volt sikeres?

Figyelt kérdés
Férjem sperma vizsgálati eredményétől tette függővé a doktor úr az én petevezeték átjárhatósági vizsgálatomat. Egyenlőre ez jegelve lett, mivel a férjem eredményei nem túl jók. Azt mondta, hogy ő egyből inszeminációra küldene, de a protokoll megköveteli, hogy a férjem elmenjen egy andrológiai vizsgálatra. Utána nagy valószínűséggel inszem lesz. Kinek mik a tapasztalatai, hányadik lett sikeres úgy, hogy a nőnél semmi gond nen volt?
2019. márc. 29. 06:01
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%
Nálam minden ok, férjemnek 1-1 élő katonája van, így lombik lett azonnal. 3.ból született a kisfiam és most mentünk tesóért, jelenleg várjuk, aki pocakban van, hogyan fejlődik lesz e szívhang köv héten.
2019. márc. 29. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%
Annyira nem lehet rossz az eredmény, ha inszem szóba jöhet. Igazán rossz spermakép esetén csak lombikot csinálnak. Andrológushoz pedig mindenképp menjen el, mert lehet, hogy kezelhető probléma okozza a rossz eredményt, pl gyulladás. Inszemhez mindenképp kérni fogják az átjárhatóságit, anélkül nem csinálják meg.
2019. márc. 29. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:

Igen, tudom, hogy inszem nincs átjárhatósági nélkül. Viszont meg kell várni, hogy a férjem mit produkál az andrológiai vizsgálaton. Ettől függ, hogy hogyan tovább.

Kedves első! Gratulálok a tesóhoz! Örülök, hogy sikerült. Nekünk egyenlőre csak az inszem került szóba, de lehet mi is lombikon kötünk ki.

Női gondokkal úgy látom nehezebben megy az inszem, ahogy eddig olvastam, de férfi problémák miatt nem nagyon olvastam túl sok véleményt.

Köszönöm a válaszokat!

2019. márc. 29. 08:02
 4/31 anonim ***** válasza:
100%

Ismeretségi körből tudok példát: inszem nem sikerült, lombik is sokadikra, de akkor rögtön három baba lett.

De tudtommal náluk egyéb probléma is volt, ami nehezítette a terhesség megmaradását.

Viszont azt is tudom, hogy a sok sikertelen kísérlet után intézményt váltottak, és ott sikerült elsőre. Sajnos azt nem tudom, hogy miről mire váltottak.

2019. márc. 29. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Mi a Budai Meddőségi Centrumba járunk, egyenlőre eg rossz szavam sincs rájuk. Minden flottul megy, viszonylag gyorsan, doktor úr is precíz, gördülékenyen ment eddig minden. Három baba azért elég kemény egyszerre, de sok próbálkozás után ez csak mégnagyobb öröm gondolom. Én ha választhatnék már kiskorom óta azon az állásponton vagyok, hogy ikreket szülnék. De egyenlőre egynek is nagyon nagyon örülnénk már.
2019. márc. 29. 09:53
 6/31 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kerdezo! Nalunk a ferjem spermiogramja kicsivel van a hatarertekek alatt, igy nagyon ajanlottak az inszemet, penteken meg is volt, most varjuk a teszt napjat es majd szolok, mi lett! :) Sok sikert nektek is, nalunk ez volt az elso es nagyon bizakodo vagyok. Sajnos egyetlen folog aggaszt, hogy belazasodtam az inszem utan vasarnap egy napra, ami hetfore elmult, es nem tudom, hogy ez mitol volt (doki sem).

Ajanlani tudom a Czeizel Intezetet amugy, penteken betelefonaltam, kedd reggelre kapott a ferjem idopontot spermiogramra es egy ura mulva megvolt az eredmeny. Igaz, 12000HUF, de a magamfajta turelmetlen tipusnak megerte :) Plusz hidd el sokkal jobb tudni, hogy mi az oka a sikertelensegnek, legalabbis en igy erzem.

2019. márc. 29. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Kitartást neked és nagyon drukkolok, hogy sikerüljön! Férjem kapott időpontot már andrológushoz, azt még megvárjuk, hátha nem kell a többi procedúra. Bár sok idő eltelt már mióta próbálkozunk, így lehet én is sürgetem kicsit a dolgokat.
2019. márc. 29. 11:01
 8/31 anonim ***** válasza:
100%

2-es vagyok

Nálunk női gondok vannak, férjem eredményei jók, bár nem tenyészbikának való 😂 Második inszem sikerült, hármas ikrek lettek nálunk is. Barátnőm jár a bmc-be, nagyon dicséri őket, es amennyire én látom, jóval alaposabbak, mint ahová mi jártunk.

2019. márc. 29. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
100%
Koszi szepen, erosen szamoljuk a napokat. Ha meg nem volt kivizsgalasa a parodnak akkor honnan tudjatok, hogy gond van? Es megkerdezhetem milyenek a szamok, ha tudod? Az nagyban befolyasolja melyik a legmegfelelobb modszer szamotokra.
2019. márc. 29. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:

Sperma vizsgálat már megvolt, ennek eredményei miatt javasolták külön felkeresni az andrológust (spermium koncentráció 19 M/ml, progresszív mozgó 60%, és amire a doki azt mondta, hogy nem jó az a morfológia 3%).

Hű de boldog lennék, ha nekünk is ikrek lennének🤞🏼😀

2019. márc. 29. 11:28
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!