Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A kérdésem azokhoz szól, akik...

A kérdésem azokhoz szól, akik a férj rossz sperma képe miatt kerültek inszeminációra. Hányadik volt sikeres?

Figyelt kérdés
Férjem sperma vizsgálati eredményétől tette függővé a doktor úr az én petevezeték átjárhatósági vizsgálatomat. Egyenlőre ez jegelve lett, mivel a férjem eredményei nem túl jók. Azt mondta, hogy ő egyből inszeminációra küldene, de a protokoll megköveteli, hogy a férjem elmenjen egy andrológiai vizsgálatra. Utána nagy valószínűséggel inszem lesz. Kinek mik a tapasztalatai, hányadik lett sikeres úgy, hogy a nőnél semmi gond nen volt?
2019. márc. 29. 06:01
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
Oh, ertem, most nezem a ferjemet, a morfologia az a vitalitas vagy a normal alak? Ilyet nem latok feltuntetve, hogy morfologia, gondolom csak mas az elnevezes. 19m/ml meg jo inszemre 60%os motilitassal (ez 11.4m mozgot jelent nala), nalunk ugyan volt 70m/ml, de a motilitas csak 30% volt.
2019. márc. 29. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 A kérdező kommentje:

Fogalmam sincs ez micsoda, ezeket az értékeket emelte ki a doki, sajna nincs előttem a lelet. :(

Mondjuk a 70 M/ml-hez képest elég gyér ez a 19 :O

2019. márc. 29. 12:30
 13/31 anonim ***** válasza:

Ezt ne igy nezd, ez egy komplex ertelmezes kell legyen, a szamok kulon kulon csak a kep egy reszletet mutatjak. Az elvart siznt amugy 20m/ml, szal alig alig van alatta.

Nekunk ajanlottak a Profertilt es ferjuram el is kezdte szedni szorgalmasan. 3honapig kell szedni, hogy teljesen kifejtse a hatasat, de az a jo, hogy mar az elso egy-masfel honap utan legtobb esetben van javulas. Nalunk az inszemkor 6hete mar szedte es mar ott volt "szemmel lathato kulonbseg" a doki szerint, bar pontos szamokat nem tudunk, de ha esetleg nem sikerul ez az inszem akkor a kovetkezonel elvileg meg jobbal az eselyek.

JAvaslom, hogy ennek nezz utana es minel elobb kezdi szedni annal elobb novekednek az eselyeitek!

2019. márc. 29. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 A kérdező kommentje:
Profertilt szed már két hete, ő magától nézett utána és ezt látta legjobbnak. De ezek szerint jól döntött. Reméljük hoz eredményt. Én Trimeszter vitamint szedek már egy ideje, bízom benne, hogy a kettő együtt kifejti hatását. Nagyon köszönöm a válaszokat! Megnyugtattál!!! :*
2019. márc. 29. 12:40
 15/31 anonim ***** válasza:

No az szuper, akkor szedje szorgalmasan, en mielott elkezdte rengeteget kerdezoskodtem, persze mindenki mas es ez sem csodaszer, de meg kell hagyni eleg nagy valtozasokat kepes eloidezni.

Majd jelentkezek a jovo heten es remelem tudok biztato hirekkel szolgalni, bar bevallom nagyon lassan mulnak a napok (az elmult het volt eletem legohsszabb hete es meg egyet vegig kell varnom...)

2019. márc. 29. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 A kérdező kommentje:
Mindenképpen várom a fejleményeket és nagyon drukkolok, hogy sikerüljön!!!
2019. márc. 29. 15:27
 17/31 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok! Abszolút nem tudok a témához szólni, csak olvastalak titeket és beszallok drukkolni :) Jó itt a gyakorin ilyen normális beszélgetést olvasni.


Mi is baba projekten vagyunk, de mi 7 hónapja próbálkozunk és sokszor nem is volt idő, szóval a lehetséges sikeres hónapok száma eddig 2-3 volt. Még nem esem kétségbe, de azért fél szemmel mindig olvasom a kategóriát :)

2019. ápr. 2. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:

Szia, semmi gond, annyi jotanacs, hogy tajekozodni ok, de ne ugy allj hozza, hogy te is "itt kotsz ki", adjatok rendesen eselyt a termeszetes utnak, az inszem azert valamivel kesobb jon. En 4honapon at figyeltem az ovulaciot es figyeltem az idozitesre, amikor a negyedik sem jott ossze akkor mondtam, hogy menjunk el kivizsgaltatni magunkat, mert megnyugodnek, ha latnam feketen-feheren. Persze velem kezdtuk, amikor nalam minden ok volt es rajottunk, hogy a ferjemnel alacsonyabb a mozgekonysag, mint kene az szamomra megkonnyebbules volt.

Csutortokon fogunk tesztelni, bar elvileg csak szombaton kene, de hat eselytelen, hogy azt kivarjuk :)

2019. ápr. 2. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 A kérdező kommentje:

Azonnal jelentkezz, ha túl vagy a tesztelésen kedves utolsó!!! Már én is rendesen izgulok miattad! :)


Nekem pont most lesz hétvégén ovum, de sajna el kell utaznom, így megpróbáljuk körbelőni az időpontot, hátha mégiscsak összejön spontán.


Kedves 17-es! Ne ess kétségbe még, mi is nagyjából így indultunk neki a dolgoknak. Bár nálunk a férjem biztos volt benne, hogy nála van a gond, mivel volt here visszér műtéte és volt egy balesete is, ami befolyásolhatja, hogy végül is neki lett igaza.

2019. ápr. 3. 07:56
 20/31 anonim ***** válasza:

Köszi szépen, holnap reggel lesz tesztelés. Sajnos hétfőn elgyengültem és ellőttem egy tesztet ami csont negatív lett, bár igaz az meg csak 9dpo volt, azért kedvemet szegte.. Holnapra kéne már látsszon vmi, ha sikerült (12dpo), bár azt mondták 14ig várjunk..

Ha tudjatok időzítsétek úgy, hogy 2-3nap szünet és pont mielőtt elutazol legyetek együtt, hogy a lehető legerősebbek légyének a kis harcosok. Sajnos a mi esetünkben nem működik a naponta együttlét a férfi faktor miatt.

2019. ápr. 3. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!