Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A kérdésem azokhoz szól, akik...

A kérdésem azokhoz szól, akik a férj rossz sperma képe miatt kerültek inszeminációra. Hányadik volt sikeres?

Figyelt kérdés
Férjem sperma vizsgálati eredményétől tette függővé a doktor úr az én petevezeték átjárhatósági vizsgálatomat. Egyenlőre ez jegelve lett, mivel a férjem eredményei nem túl jók. Azt mondta, hogy ő egyből inszeminációra küldene, de a protokoll megköveteli, hogy a férjem elmenjen egy andrológiai vizsgálatra. Utána nagy valószínűséggel inszem lesz. Kinek mik a tapasztalatai, hányadik lett sikeres úgy, hogy a nőnél semmi gond nen volt?
2019. márc. 29. 06:01
1 2 3 4
 21/31 A kérdező kommentje:

Hát nem tudom, van-e rá esély, mert tegnap és ma (16-17. ciklusnap) full negatív még az ovu teszt. :(


Szerintem korai volt még nagyon a hétfői, ne írd még le, simán lehet még pozitív. Nagyon drukkolok!

2019. ápr. 3. 11:21
 22/31 anonim ***** válasza:

Hanyadik napon szoktal ovulalni? Es mikor utazol el?

Igen, bennem is ez tarja a lelket, hogy 9dpo meg korai volt, tulkepp elozo szombaton ovulaltam, szal alig tobb, mint egy hettel utana teszteltem.

Tegnap es ma reggel nagyon nehez volt ellenallni, ugyhogy iszonyat buszke vagyok am magamra :)

Holnap reggel viszont sztem teszt lesz, hacsak nem tor ram valami termeszetfeletti ero ami megakadalyoz benne.

Az sem konnyu, hogy nyilvan az ember lanya figyeli magat ilyenkor, hatha felfedez valami jelet, namost inszem utan csomo progeszteronpotlast kaptam szoval barmi is van az siman betudhato az Utronak :(

2019. ápr. 3. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 A kérdező kommentje:

Hát változó, 14-17 nap között. De inkább 16-17. Szóval most ez kicsit gyanús nekem. 14. napon voltunk együtt, de akkor még nem is gondoltam arra, hogy talán majd az lesz a befutó. Talán már túl lennék rajta? Bár kétlem, mert én olyankor bitang módon görcsölök. Péntek reggel utazom el, vasárnap este érkezem haza. Nem feszülök rá nagyon, mert ugye kevés az esély, csak ez most fura.


Hát én nagyon büszke vagyok rád, hogy ezt kibírtad, én biztos nem bírnám.

2019. ápr. 3. 13:08
 24/31 anonim ***** válasza:

Stressz allitolag kitolja az ovulaciot, de en mar ezekben az okossagokban nem igazan hiszek (pl a stressz eget rengeto ereje, allitolag ha nagyon akarod sosem esel teherbe es hasonlok, namost mutassanak nekem barkit aki inszem vagy lombikig eljut es nem akarja annyira, csak igy lazan ahogy esik ugy puffan modon all hozza..).

A helyedben en az utazas elottre idozitenek egy egyuttletet, de mindenkepp folytasd a tesztelgetest.

Azert nem volt nehez nem tesztelnem, mert a hetfoi negativ nagyon rosszul esett es meg nem erzem magam felkeszultnek egy ujabb negativra, tudom, ez butasag, de jelen pillanatban inkabb nem tudom, minthogy osszetorjon az alomvilag amiben ringatom magam, hogy eppen most lehetek babas. Ha reggel latom a negativat akkor ez mind eltunik.

2019. ápr. 3. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 A kérdező kommentje:
Miújság? Megvolt a teszt??? Izgulok 🤞🏼🤞🏼🤞🏼
2019. ápr. 4. 20:32
 26/31 anonim ***** válasza:

Koszi az izgulást:) Nalam ma reggel volt 12dpo-n egy teljesen negativ teszt ugyhogy en leirtam ezt a honapot, innen mar nem lesz pozitiv sajnos.


Keszulunk lelekben a masodik inszemre.


Elvileg az eselyeinknek javulniuk kell, mivel a ferjem csak masfel honapja szedte a Profertilt az elso inszemkor, a teljes kura 3honapos.


Ez volt a 8.sikertelen honapunk, ugyhogy meg nem probalkozunk egy eve, csak augusztus ota, de nekem iszonyu hosszunak tunik :)

2019. ápr. 4. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 A kérdező kommentje:

Nagyon sajnálom 😔 drukkolok a következőhöz, én meg jelentkezem, ha túl vagyunk az elsőn.


(Teljesen biztos vagy benne, hogy már nem lesz pozitív? Én nem írnám még le teljesen... mennyi idő múlva lehet a következő?)

2019. ápr. 5. 07:47
 28/31 anonim ***** válasza:

Koszi, ma reggel is teszteltunk es csont negativ lett sajna.

Rogton megyun ka masodikra aprilisban, amint megjon masnap kezdem is a Clostyt szedni, majd jelentkezem, de te se tunj el! :)

2019. ápr. 5. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 A kérdező kommentje:
Nem nem, ígérem jelentkezem!
2019. ápr. 6. 04:54
 30/31 anonim ***** válasza:

Szia, haliho, erdekelne, hogy van-e valami hired azota? Nalunk megvolt a masodik inszem ami sikertelen lett, ugyhogy most voltunk a harmadikon, de intezetet valtottunk, jo alapos okkal, ugyhogy most bizakodoak vagyunk.

Azt tudom jelenteni, hogy a Profertil nalunk hasznalt, a 29%os hatarertek alatti mozgekonysagot 42%osra emelte 3havi szedes utan ami mar a normalis hatarerteken felul van! Most ezzel az ertekkel csinaltak meg az inszemet, es van egy olyan erzesem, hogy sikerult is, par nap mulva kiderul.

Kivancsi vagyok nalatok mi a helyzet?

2019. jún. 5. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!