Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Rendszeres menstruációval...

Rendszeres menstruációval könnyebb teherbe esni?

Figyelt kérdés

Lehet hogy hülye és buta kérdés, de rendszeres menzesszel könnyebb teherbe? Tudok olyanról aki 5 évig nem esett teherbe, a menzesze össze vissza jött meg mindig is, mielőtt viszont terhes lett, elotte való 2-3 hónapban rendszeres lett amit furcsának is tartott és aztán terhes lett.

Hisz ha végülis rendszertelen ott lehet a háttérben valami probléma...


2019. márc. 29. 11:23
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem könnyebb, de a rendszeres menzesz még nem egyenes út a biztos teherbeeséshez, sőt.
2019. márc. 29. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerintem csak könnyebb tervezni. Pontosabban ki tudod számolni, mikor van a középidőt, pontosabban tudod várni, mikortól érdemes reménykedni, stb. Persze, valószínűleg a hormonok is stabilabbak rendszeres menzesz mellett, de szerintem ha valaki termékeny, akkor mindegy, milyen időközönként lesz peteérése, ha akkor próbálkoznak a párjával, akkor akkor fog teherbe esni.


Nekem rendszeres a menstruációm, mégsem jött még össze a baba, pedig már próbálkozunk egy ideje. Nem garancia ez sem semmire.

2019. márc. 29. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem napra pontosan megjött mindig és mégis volt gondom, amiről nem tudtam. Szóval ez nem garancia, pl. a peteérésre.
2019. márc. 29. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem garancia semmire, de a rendszertelen menzesz meg sokszor jelez valami problémát, szóval innen nézve mégiscsak jobbak az esélyek, ha nem össze-vissza jön meg. Meg hát kiszámíthatóbbak a termékeny napok.
2019. márc. 29. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem 15 éves korom óta rendszertelen, mégis, amikor úgy döntöttünk, hogy belevágunk a babaprojektbe 3 hónap alatt összejött. Barátnőmnek szinte órára pontos a ciklusa mégis 2 évig váratott magára a baba.

Tény, hogy rendszer menstruációval valószínűleg könnyebb teherbe esni, de nincs kőbe vésve.

2019. márc. 29. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Rendszeres mensivel nehezen estem teherbe. Aztán egy következő kapcsolatban meg a ciklusom elején, nem középidőben (a párom külföldön volt akkor, na meg az uh is kimutatta, hogy nem normál időben történt a teherbeesés). Szóval a rendszeres mensi semmire sem garancia, és még a tervezhetőséget sem garantálja.
2019. márc. 29. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mindig pontos volt a menzeszem, mégis 2 éve várunk a babára. De nálunk kiderült, hogy a férjemnél van a gond.
2019. márc. 30. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!