Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja április 10-15...

Ki nem várja április 10-15 között?

Figyelt kérdés

Nekünk ez az első próbálkozós hónapunk nagyon izgulunk szeretnénk ha sikerülne minél hamarabb annyira várjuk már:)

Van kedvetek beszélgetni megosztani az élményeket együtt izgulni?:)


2019. márc. 29. 14:02
1 2
 1/13 AkireM ***** válasza:

Szia nekem ez az 5. Honapom, holnapra nem varom, de biztos vagyok benne, hogy ezis egy sikertelen honap lesz :(

Drukk neked kerdezo! Barmi van irj :)

2019. márc. 29. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Nagyon drukkolok neked!!!

Mindenképp írj teis hogy sikerült-e:)

Pozitívan állj hozzá, én teljesen azt érzem hogy sikerülni fog!:)

2019. márc. 29. 14:14
 3/13 anonim ***** válasza:
Én 6.-ra nem várom, ez a 2. Clostilbegytes hónapom most végre volt peteeres is 😊
2019. márc. 29. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Jelen. 9 hónapja várom a csodát. Mondanám, hogy neked biztos elsőre sikerül, de nem akarlak áltatni, járhatsz úgy, mint én és még sokan. Akkor se keseredj el, ha még várnod kell egy picit.
2019. márc. 29. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
4-es... látom ez az unatkozó irígy p.csa itt is megjelent... szánalmas vagy!
2019. márc. 29. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Egy éve várunk a tesóra. 15én (nem) kellene megjönnie. 2 Clostys hónapon vok túl. Most szünet van benne. Ha ebben a hónapban sem sikerül, jövőhónaoban ismét szednem kell a bogyót.
2019. márc. 29. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
#5, nem ismerlek, nem tudom, kivel kevertél össze, de mindegy is. Senkitől nem irigylem a szerencsét. Nincs hatalmam befolyásolni bárki peteérését. Na meg attól, hogy neki sikerül vagy sem, az én dolgom nem változik. Kérdező, legyen szerencséd és egészséges babát kívánok!
2019. márc. 29. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nyártól próbálkozunk eddig még semmi. Minden hónapba eljátszottam a gondolattal, hogy na most biztos terhes vagyok és sajnos nem. Ezentúl úgy veszem a dolgot, hogy nem fogom magam stresszeltetni vele, ha nem jön meg akkor csinálok tesztet, ha még megjön lehet tovább próbálkozni. :) Mondtam is a páromnak, hogy tudja ő mikor kell jönnie :)
2019. márc. 29. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
4-es és 7-es! Nem Neked írtam! Jelentettem a mocskos hozzászólását és kitörölték, ezért Te lettél a 4-es!!! Ne haragudj, így úgy tűnik, mintha a tiedre írtam volna!
2019. márc. 29. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
2. clostis hónapom. Holnapra, hétfőre nem várom, de tuti jönni fog. Egy éve várjuk, első baba lenne. Volt egy halvány pozitív tesztem, de azóta csak negatív és elkezdtem görcsölni, szóval tuti megjön.
2019. márc. 30. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!