Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mitől lehet 10 nappal mensi...

Mitől lehet 10 nappal mensi előtt pecsételés?

Figyelt kérdés
mindig szoktam előtte 2-3 nappal pecsételni de a múlt hónapba is és most is már 10 nappal előtte pecsételek.8hónapja próbálkozunk a babával sikertelenül. légyszi írjatok nekem!
2008. nov. 10. 16:01
 1/5 anonim ***** válasza:
41%
Hát nagyon okosat sajna nem tudok írni, mert ha most lenne először hogy ennyivel menzi előtt pecsételsz akkor azt mondanám hogy beágyazódás. Nem lehet hogy most van peteérésed?
2008. nov. 10. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Minden képpen menj orvoshoz,és mond el ezt a tünetet.Nekem is volt ilyen évekig.Semmit,nem találtak sohasem.Még a vérvétel hormonra is jo volt.Nekem sikerült teherbe esnem de elhalt a magzat.Kiderült egy fajta hormon hiányom volt végül is.Nem ilyeszgetésnek irtam,de a pecsételés nem normális,rendszeresen.Lehet ciszta,polip,és méhszáj seb is.De az is lehet,hogy most a beágyazodás.
2008. nov. 10. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszaitokat.Szerintem biztos hogy nem beágyazódás mert a múlt hónapban is így voltam. Eddig csak 2-3 nappal előtte pecsételtem most meg már tíz. Készülök orvoshoz menni én is úgy gondolom hogy valami hrmonprobléma lesz,mert csak a ciklus második felében pecsételek ebből gondolom hogy nem méhszájseb.
2008. nov. 10. 17:35
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia, én pont így vagyok , mint te. A múlt hónpban 5 nappal mensi előtt, most meg 7 nappal előtte. Én is két hét múlva megyek dokihoz. Nagyon kiváncsi vagyok már, hogy mi ez.
2008. nov. 10. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én 3 éve hagytam abba a fogamzásgátlót, akkor kezdődött nálam ez az egész. Először csak 2-3 napig és nem is erősen, de a mőlt hónapban már 14 napig volt. Mindig mensi előtt és van, hogy olyan erős, mint a vérzés, csak épp barna. De eddig egyik doki sem foglalkozott vele, pedig jó párnál voltam. Kértem, csináljanak hormontesztet, de mindeegyik azt mondta, nem szükséges. POedig biztos vagyok benne, h valam ihormon probléma okozza.

Most azt mondtam a mostaninak, hogy babát szeretnénk és nem jön össze. Igy egyből csináltatott egy petevezetés átjárhatósági vizsgálatot, ami negativ lett és már voltam a 3. napi vérvételen, majd a jövő héten megyek a 21. napira. Nagyon várom az eredményt és remélem, kiderül mi is ez és adnak rá valami gyógyszert, amitől elmúlik.

A barnázás nem normális dolog és kérj te is hormon vizsgálatot. Ha nem akarja megcsinálni, hazudj neki, mint én.

2008. nov. 10. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!