Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menstruacio utan 4-nappal...

Menstruacio utan 4-nappal barna pecseteles. Mitöl lehet?

Figyelt kérdés
a havim sem volt olyan mint szokott.Ket es fel napig tartott az 5 nap helyett,közepes mennyisegü volt.Volt mar valaki igy,hogy a menstruacio utan par napra barnazgatott? ket napja tart,de mostanra mar epp hogy van.A mesim ellenere lehetett beagyazodas?Köszi ha valaszoltok.
2009. jan. 8. 14:05
 1/3 anonim ***** válasza:
teszt??Az megmondana mindent...ha az negatív akkor vmi hormonális dolog
2009. jan. 8. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia.


Nekem ilyen tüneteim voltak,mikor méhen kívüli terhes voltam,csak nem mensi után közvetlen,hanem peteérés körül kezdődtek,és hol elmúlt,hol előjött.Az mindenképp figyelemfelkeltő,hogy kevesebb és rövidebb mensid volt,ugyan mindig azt mondom az itt kérdezőknek,akik már kis túlzással peteérés után egy nappal tesztelni akarnak,hogy várják ki a mensi uátni 6-7 napot,de én most nem várnék,vennék egy tesztet,és ha pozitív,bejelentkeznék a dokihoz.

Nem ilyesztgetés,voltam már lehúzva pontokkal,mikor másnak ilyet írtam,de azok a gyökerek,akik lehúztak akkor,sem voltak még életmentő nagy műtéten.Én ezért szoktam ilyenkor az orvost javasolni minél gyorsabban,mert ha méhen kívüli,és vársz vele,nagyobb gáz is lehet,mint nálam volt.

Írj mi a helyzet.

2009. jan. 8. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen köszi a valaszokat. Kedves masodik valaszolo en nem hurroglak le,mert igenis lehetseges minden teljes mertekben igazad van!Csak azert meg nem csinaltam tesztet mert azt gondoltam hogy a havim miadt kizart lehet a baba.Ma veszek es holnap reggel megcsinalom azutan azonnal megirom hogy mi lett az eredmeny.Apro szurkalasokat erzek lent baloldalt,meg egy kis derek fajdalmat,de mast nem.Az eteleket kivanom es faradekony is vagyok.Melyik tesztet javaslod?
2009. jan. 9. 08:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!