Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van itt olyan, aki spirál...

Van itt olyan, aki spirál mellett lett terhes?

Figyelt kérdés

Milyen spiràl volt? (hormonos?..)

Esetleg a rosszul felhelyezès volt az oka?

Volt egyèb kellemetlen mellékhatása?


Most tervezek feltetetni, de nem vagyok elèg jàrtas a tèmàban. Èrdekelne, hogy mennyire megbízhatò ez a vèdekezèsi mód. Termèszetesen majd a nôgyògyászt is kifaggatom, de mire hozzà eljutok szeretnèk valamennyire kèpben lenni.


Nagyon köszönöm!



2019. ápr. 2. 11:33
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Anyósom. Igen, reg volt. A nagynénem egészségügyis volt, azt mondta, hogy csak spirált ne! S van meg negatív, de azt már le sem írom, mert így is lepontoznak és nem írok remtörtenrteket ide.
2019. ápr. 2. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy vàlaszoltàl:)
2019. ápr. 2. 12:15
 3/9 A kérdező kommentje:
Sajnos jobb ötletem nincs mint a spiràl , mert 40 èves elmùltam 😒
2019. ápr. 2. 12:16
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Anyukám, velem :) Akkor még nem voltak hormonosak a spirálok. Szokta mesélni, hogy ásott a kertben, mikor kicsúszott, érezte is, igy egybol gondolta, hogy terhes lesz. Nem volt nagy gond, mert fél évvel késobb mindenképp szerettek volna babát.
2019. ápr. 2. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én nem hormonos spirál mellett lettem terhes. Jó helyen volt, nem is mozdult el. Elment a baba a hetedik héten. Bővebb volt tőle a vérzésem, nem szerettem.
2019. ápr. 2. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én...bár nekem méhenkívüli volt..
2019. ápr. 2. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Igen, az egyik női rokonom.
2019. ápr. 2. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem mirenám van, egy varázslat, remekül működik, nem is érzem, alig vérzem tőle, semmi görcs, teljesen elégedett vagyok vele. Anyának aranyspirálja volt, minden baja volt tőle, görcsök, vérzés, miegymás.


Szerintem érzeni fogod, neked mi válik be.

2019. ápr. 2. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Hormonmentes mellett lettem terhes. Helyen volt rendesen. A baba pedig a spiral felett agyazodott be, igy biztosra ment😄
2019. ápr. 2. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!