Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Felmondtam, nincs munkám, de...

Felmondtam, nincs munkám, de terhes lettem, most mi lesz?

Figyelt kérdés
Két hete mondtam fel a munkahelyemen. Most kiderült hogy terhes vagyok. De még nincs munkám. Mások voltak ilyen helyzetben?

2019. ápr. 3. 19:59
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
76%
Szia! Hanyadik hétben jársz? Baba apukájával vagy?
2019. ápr. 3. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Pár napja kellett volna megjönnie. Szóval még nagyon az elején. Együtt vagyunk, boldog párkapcsolatban. Terveztük, de már több mint egy éve hogy nem történt semmi. A munkámat a folyamatos stressz miatt hagytam ott, mert arra gondoltam ez közre játszik. De erre pont nem gondoltam hogy most jöhet össze
2019. ápr. 3. 20:05
 3/23 anonim ***** válasza:
69%
Azért az állásinterjún ne ezzel kezd, mert úgy kiraknak, mint macskát a fűbe.
2019. ápr. 3. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
36%
Állásinterjún...?? Terhesen senki nem fog felvenni, ami a munkáltató szempontjából totál érhető, undorító dolog lenne, ha direkt elhallgatnad, csak azért hogy felvegyenek valahova, hogy aztán beközölhesd nehány hét/hónap után, hogy te egyébként terhes vagy és most lelepsz 2-3 évre. De valószínűleg úgy sem tudnád a próbaidő végéig eltitkolni és akkor bizony repülnél, mint az a bizonyoa macska, méghozzá jogosan!
2019. ápr. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
67%
Memnyit dolgoztál a mhelyeden?
2019. ápr. 3. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
67%
hát ha apuka jól keres akkor ne aggódj, főleg hogy tervezett baba volt. Én sehol nem látom hogy a kérdező említett volna bármilyen állásinterjút. Először is gratulálok a babához! :) amint írod tervezett baba! mennyid van bedolgozva kérdező?
2019. ápr. 3. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Ahonnak kileptem 2,5 évig voltam.
2019. ápr. 3. 21:13
 8/23 anonim ***** válasza:
4%
Ha a kilépes pillanatában már terhes voltál,akkor védett vagy,kötelesek visszavenni. Keríts egy ügyvédet.
2019. ápr. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
92%
Utolsó ne írj hülyeséget. Nem kirúgták, hanem felmondott.
2019. ápr. 3. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
78%
amit most tudsz csinálni, hogy nem mész álláskeresőire, hanem úgy időzíted, hogy a szülés pillanatában járjon az ellátás
2019. ápr. 3. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!