Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetnek ezek korai terhesség...

Lehetnek ezek korai terhesség jelei?

Figyelt kérdés
Elvileg 15.-én kellene megjonnie, szóval még bő egy hét van addig. Kb Három hete nem védekezünk a férjemmel. A napokban nagyon enyhe émelygést tapasztaltam, szinte észre sem vehető és hamar el is múlik. Nem kívánom a húst, pedig egy hónapja még húst hússal ettem volna, de a zoldsegekert megőrülok. Mindig érzékenyebb volt a szaglasom másoknál, de most extrán az, olyan dolgokat is megérzek, amit a férjem pl nem. Egész nap aludni tudnék és ha napközben lefekszem egy masfel órára (masszőr vagyok, itthon van a szalonom, így ha épp van egy kis időm két vendég közt, akkor van, hogy ledőlok, ha nincs semmi más dolgom), akkor is alig várom az estét, hogy aludhassak. Két napja érzékeny lett eléggé de csak a mellbimbóm, szintes már fáj ha bármi hozzáér. Volt már valaki úgy, hogy ennyire korán érzett volna valamit? Vagy ez lehetetlen? Nem vagyok egyebként ragorcsolve a gyerek dologra, szóval ha nem most jön össze sincs baj, csak furanak tartom, hogy ennyi dolgot érzek. Igazából azt sem tudom, hogyha most csinálnék egy tesztet az mutatna-e bármit is.

2019. ápr. 4. 11:35
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Ha pozitív akkor az, ha negatív akkor meg majd osszejon legközelebb. Ennyi.
2019. ápr. 4. 14:26
 12/14 anonim ***** válasza:
Szerintem amíg nem késik a szokottnál többet a menstruációd, addig felesleges így vizsgálgatni magad. Én is hányszor képzeltem magam terhesnek, mindenfélét beképzeltem magamnak(biztos ezért vagyok éhes, biztos ezért fáj a mellem stb). Pedig akkor egyszer sem voltam terhes, úgyhogy majd akkor gondolkozz inkább ezen, ha már kb 1 hete késik, csinálj tesztet és kiderül :D
2019. ápr. 5. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
15.-en tesztelek. Akkor már ki kell mutatnia, ha az vagyok.
2019. ápr. 5. 13:27
 14/14 anonim ***** válasza:

Ha egy hónapig végig próbálkoztatok tavaly, most pedig már durva 3 hete pröbálkoztok az tudod h mit jelent?

1 db próbálkozás, 1 db esély havonta, nagy átlagban egyszer van a hónapban ovuláció.

2019. ápr. 6. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!