Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek összejöhet ebben...

Vivi966 kérdése:

Szerintetek összejöhet ebben a hónapban? 3 hónapja próbálkozunk

Figyelt kérdés

Volt 2 megszakitasom egyszer gyógyszer melett utána pedig nem fejlődött rendesen.

Szívvel van jelölve mikor együtt voltunk. Nagyon szeretnénk babát [link]



2019. ápr. 5. 10:15
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Várj, segítségül hívom varázsgömböm.

Betöltés

Betöltés

Betöltés

Betöltés


Azt mondja, vagy sikerül vagy nem.

2019. ápr. 5. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én ugyan ezt az appot használom, de csak menzesz vezetésére. Itt te ahatod meg, hogy pontosan mikor van ovud (pl.14.nap) és az alapján számol, de az ugye nem mindig pontos, nem mindenkinél van így :) Figyeld a tested többi jelzését is, hogy mikor vagy a legtermékenyebb, mert ez a naptár nem konkrétan erre való.

Tapasztalatból mondom, tökéletes 28 napos ciklussal 2x is csak erre a naptárra hagyatkoztam, és nem jött össze. Utána inkább elkezdtem hőgörbét is vezetni a fertility friend-el, és ott kijött, hogy napokkal később van ovum.

De sok sikert, és kívánom, hogy neked sikerüljön! :)

2019. ápr. 5. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ testhőm azt minden reggel szájban vagy hüvelyben kell mérni? Neten ezt olvastam
2019. ápr. 5. 11:32
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!

A testhőt mind a kettő helyen lehet mérni szájba vagy hüvelyben.

De ha elkezded mérni csak az egyik helyen mérd.Ha szájba méred nyelv alatt kell.

Minden reggel ugyan abban az időbe felkelés előtt.

2019. ápr. 5. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Senki nem tudja, h sikerül e..

Nekem 1 év hőmérőzés, ovuteszt után lett + a teszt.

3 hónap az amúgy semmi..

Az alkalmazás majd a teszt és hő alapján kiszámolja az ovut, de egy idő után érezni fogod.

Javaslom az ovutesztet is, mert egymással kiegészítve adnak tényleges eredményt.

A teszt megmondja, h mikor várható az ovuláció, amikor pozitív onnantól számítva 12-36 óran belül reped.

A hőmérséklet pedig megmomdja, h megtörtént e.

Nekem több hónap volt, h pozitív teszt, mégsem repedt meg, csak a testem próbálkozott. Az a hónap kuka, jobb esetben menstruációval ürül, rosszabb esetben ciszta, doki és ő segít, h eltűnjön.

A hőgörbe a dokit is érdekelheti, ha majd mész, hasznos információ, ha jól csinálod. Én mindig vittem magamal.

Az ovu lehet az 5. vagy épp nekem volt a 22. mapon, amikor már letettem arról a hónapról, pedig csak annyi, h kései volt.

Sok sikert!

2019. ápr. 6. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!