Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet remény vagy meg fog...

Lehet remény vagy meg fog jönni ismét? Högörbe lent

Figyelt kérdés

Nagyon szép a görbém de szerintem kevés az ugrás a babához. 10.dpo-n 10es teszt negativ? Ne is reménykedjek? Sokadik hónap ez :(

[link]


2019. ápr. 7. 05:09
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Remeny addig van, amig nem jon meg. ;) Ez a gorbe igazan peldas, tankonyvi. Sztem ebből még bmi lehet. Nekem 12.dpon még ment feljebb es teljesen halvány volt a teszt még aznap is (10.dpon negatív, viszont 15hetes vagyok) drukkolok.
2019. ápr. 7. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen. :) nekem a luteálisom 12 nap,tehát hamarosan kiderül,csak hát türelmetlen ilyenkor már az ember lánya. :)

Egyébként fáj a cicim és görcsöl enyhén a hasam.

Gratulálok neked.

2019. ápr. 7. 08:02
 3/7 anonim ***** válasza:

Koszi szepen! Nekem is gyakran kicsit rovidevb volt. Elso babanal altalaban 12nap. Siman eleg a dokim szerint. Most kicsit talan zavarosabb volt, mert közvetlen szoptatas elhagyasa utan egy kicsit meg rendszertelen ciklussal estem teherbe a masodikkal.

Elsonel 18honapot homeroztem, tapasztalatom szerint az nem annyira szamit mennyire ugrik fel a hő. Inkabb a lepcsozetesseg volt NALAM jellemzo. Hat, de tudod mindenki mas. Voltatok kivizsgalason? Nalunk a problema orvosolva lett a masodik terhrssegem igy 3. vedekezes nelkuli ciklusban megfogant.

2019. ápr. 7. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Még nem voltunk,ha ez a hónap is sikertelen akkor párom megy vizsgálatra előszőr aztán én.

Ő most cinket meg szelént szed egyébként,én meg cickafark/palástfű teát iszok,meg multi vitamint szedek.

6. hónapja próbálkozunk.

2019. ápr. 7. 10:04
 5/7 anonim ***** válasza:
Szorítok nektek. Abszolút jó a terv. Nalunk is a férjemmel kezdtük a vizsgalatokat, igaz, mi 1 év utan. Nála ki is derült a probléma kapott kezelest es jött is a baba fel évre rá.
2019. ápr. 7. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Szia. Ma reggel halvány pozit teszteltem. :)
2019. ápr. 8. 06:07
 7/7 anonim ***** válasza:
Gratulalok! Wao, akkor most pihenj amennyit tudsz. ;)
2019. ápr. 8. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!