Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki mikor mondta el a párjának...

Ki mikor mondta el a párjának hogy terhes? Esetleg ki választott ki valami különlegeset a nagy bejelentésre?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 8. 13:15
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
94%
Együtt teszteltünk, szerintem igy a legjobb, hisz mindketten ugyanannyira vágytunk ra, o is szerette volna minél hamarabb megtudni!
2019. ápr. 8. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
91%

Elsö gyerekünknél, haza értem a munkából és teszteltem.

Majd mikor haza ért egy szó nélkül elé tettem a tesztet. Erre Ö: "vettél egy höméröt?" és tényleg azt hotte egy hömérö az.


Másodiknál ugyan úgy elé tettem, és akkor már viccböl mondta, hogy van megint hömérönk?

2019. ápr. 8. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
93%

Együtt csináltuk meg a tesztet. Tervezett gyerek volt.


Közös gyerek, közös élmény.

2019. ápr. 8. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
95%

Nálunk a feleségem az első próbálkozós hónap végén elkezdte rágni a fülem, hogy hadd teszteljen már. Próbáltam türelemre inteni, hogy ne csalódjon, sokáig is tarthat, satöbbi, de csak zümmögött, mint egy méhecske, hát reggel kiment egy teszttel, én még az ágyban voltam. Már készültem a szöveggel, hogy semmi gond, teljesen normális, hogy nem jött össze, mikor rohant be nagy boldogan, hogy "hát megmondtam, hogy érzem, hogy terhes vagyok" :)

Aztán örültünk mind a ketten, nagyon.


Ennél különlegesebb, bármilyen megrendezett bejelentésre szerintem senkinek semmi szüksége, örökké emlékezni fogunk erre a reggelre. De ahogy gondolod, te ismered a párodat.

2019. ápr. 8. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
79%

Az első tesztet közösen csináltuk, kifogtunk egy hibás tesztet, aminél a kontroll csíkból csak a fele látszott. Kidobtam a kukába, hogy negatív. Kb 1 óra múlva kihalászta a férjem a kukából, mert nem hitte el, hogy nem vagyok terhes, és akkor már a teszten 2 erős piros csík volt. Közöltem vele, hogy fogadja el, nem vagyok terhes, ilyenkor már nem értékelhető a teszt.


Csak nem fogadta el, másnap munkából hazajövet hozott egy digitális clearblue tesztet, és mondta, hogy most azonnal pisiljem le :D pozitív lett.

2019. ápr. 8. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
96%
Az elsőnél együtt teszteltünk. A másodikat nem nagyon kellett mondanom, ő is látta rajtam a terhesség korai tüneteit.
2019. ápr. 8. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
80%

Szia! Együtt teszteltünk! Olyan boldog volt a párom,mikor meglátta a 2csikot

Ugrált örömében! Engem meg elkapott a sirás örömömben,utána meg egy fél óráig csak öleltük egymást! Nagyon megható pillanat volt! Soha nem fogom elfelejteni

Ez most történt pénteken 😀😍

2019. ápr. 8. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
86%
Kijöttem a mosdóból és azonnal, a legegyszerűbb reggelt is különlegessé tette :) sose felejtjük el.
2019. ápr. 8. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
86%
Pont egy szakban voltunk igy mikor meg csi naltam a tesztet es pozitiv lett egybol mutattam neki hat aznap mind a ketten jo kedvel mentunk dolgozni. Munkahelyemen is egybol lattak rajtunk hogy valami jo dolog tortent mert meg ilyen boldognak nem lattak minket.
2019. ápr. 8. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
96%
Az első tesztemnél tudta, hogy tesztelek, de negatív lett. 5 nap múlva ismételtem reggel mikor felébredtem, mert zavart, hogy ennyit késik. Biztos, voltam benne, hogy negatív lesz, de nem így lett, másodpercek alatt leugrott róla a második csík. Sírva mentem be a hálóba, addigra már ébren volt, nem értette mit szöszmötölök annyit a fürdőben. A kezébe nyomtam a tesztet, megölelgetett :)
2019. ápr. 8. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!