Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes?! (sos)

Lehetek terhes?! (sos)

Figyelt kérdés
Elfelejtettem bevenni a Belarat a 2. héten (9.nap). Aznap voltam együtt a barátommal, de nem élvezett belèm. Ezelőtt egy héttel voltunk együtt, akkor belém élvezett. Nagyon izgulok, mert pénteken (rá két hétre) barnázgatás lépett fel, olyan mintha meg akart volna jönni... most is barnázok. Lehetek terhes? (Sajnos programom volt este, így kikapcsoltam az ébresztőt, azért nem vettem be... mikor észleltem a problémát, már a következő tabi következett...) 22L
2019. ápr. 7. 14:21
 1/5 A kérdező kommentje:
2 napra rá, elírtam!
2019. ápr. 7. 14:21
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha terhes is vagy, 2 nappal aktus után nincsenek tünetek. Egyébként nyilván az ad 100% védettséget ha rendesen szeded a gyógyszert, szóval most még bármi lehet. Viszont korai lenne akármilyen következtetést levonni ebből.
2019. ápr. 7. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
3 éve szedem, eddig sose hagytam ki! :( Köszi a választ!
2019. ápr. 7. 14:33
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Belaratol én is barnaztam néha, úgy is hogy nem hagytam ki egy szemet sem...

Szerintem ha egy kimaradt nem lesz gond, persze azért 2-3 hétre csinálj egy tesztet a biztonság kedvéért akkor is ha megjön.

Szerintem nem lesz gond, de máskor figyelj oda :-)

2019. ápr. 7. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Most az a legfontosabb hogy használjatok gumit (nem megszakítás mert az nem véd), mert lehet amiatt barnáztál, mert nem hát a gyógyszer. Nekem akkor volt ilyen amikor antibiotikumot szedtem. Mondta is az orvos ha barnázok akkor gumi.
2019. ápr. 7. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!