Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki mikor mondta el a párjának...

Ki mikor mondta el a párjának hogy terhes? Esetleg ki választott ki valami különlegeset a nagy bejelentésre?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 8. 13:15
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
96%
Együtt csináltuk a tesztet mindkét gyereknél, így igazságos
2019. ápr. 8. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
92%

Belőlem csak úgy kibukott, mondhatni, önálló életre kelt a szám!


Férjem hazajött, dörmögött: koszos vagyok és büdös.

Rávágtam: én meg terhes!


Ez van :D

2019. ápr. 8. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek! :)

Én pár hónapja sajnos elvetéltem.

3-4 napja késik, háromszor teszteltem, mindegyik pozitív!

Még próbálom magamban tartani. Ha már legalább hat hetes leszek elmondom neki <3

2019. ápr. 8. 15:19
 14/17 anonim ***** válasza:
95%

6 hetes??? Miért nem mondod el neki?

Én alig bírtam ki hogy hazaérjen munkából, addig fel alá járkáltam izgazottságomban

2019. ápr. 8. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
95%

Mi pont nyaralni voltunk, a pici a nyaralasunk elejen fogant. 9dpon teszteltem mert jobban feszult a mellem mint menstruacio elott es mar szedultem is. O lement reggelizni es en mikor utana mentem elszedultem igy mivel a kovetkezo gepunk 2 ora mulva indult muszaj volt elmondjam neki hogy nehogy megijedjen ha megint rosszul leszek.

Leultem az asztalhoz kerdeztem hogy van, mondta a ferjem hogy almos meg nem kapta meg kavejat. Mondtam hogy van jobb amitol felebred...Terhes vagyok! Oromeben ugy kitort belole a nevetes, hogy nem tudott leallni, mindenki minket nezzett.

2019. ápr. 8. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
74%
Szia. Èn nemvàrt előtt voltam egy nappal ès nem is akartam tesztelni amìg nem kèsik legalàbb 3 napot mert megvoltam győződve hogy ùgyse sikerülhet ilyen hamar (2.hònap) ès pàrommal is elhitettem màr kb, főleg az a hònap....teljesen le is mondtam ròla...de azon a reggelen hajnalba keltem fel hogy pisilnem kell ès csak egy suggalat,egy èrzès.....bàr halvàny de pozitìv lett,nem hittem el.....sìrva rohantam be hogy kisbabànk lesz 😍😍😍
2019. ápr. 8. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
#12 nagyon nevetek a sztoridon, hatalmas lehetett! Szerintem én is hasonlóan fogom elmondani, ha egyszer sikerül. Gratulálok mindenkinek! :)
2019. ápr. 8. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!