Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Sikertelen lombikos kezelés...

Lylyanna kérdése:

Sikertelen lombikos kezelés után van esély szerintetek spontán teherbeeséshez?

Figyelt kérdés
Szeptemberi beültetésemkor elég sokféle dolgot kellett szednem (Mervalon, Politrate injekció, Estrimax, Prednisolon, Prolutex, Progeszteron) Még így is 38 napra jött meg. (Lombik előtt elég szabályos volt, 28-29 napos) Most szeptemberben jóval kevesebb hormon volt. Nem volt Mervalon, nem volt Prolutex. Szteroid is rövidebb ideig. Most tartok 42. napnál. Semmi előjele, hogy megakarna jönni. Reménykedhetek szerintetek? Teszteljek, vagy várjak még?
2019. ápr. 4. 14:50
 1/5 anonim ***** válasza:
83%

Nekem 33-35 napos a ciklusom mellett, a 33. napon negatív, a 38. napon már pozitív volt a teszt. Úgy nézem neked is vagy 4 napja késik. Szerintem érdemes lenne tesztelned, mert természetesen lehetséges a korábbi lombik ellenére is a spontán teherbeesés.

Nagyon drukkolok!

2019. ápr. 4. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
75%
Persze. Az élet utat tör magának :) miért ne lehetne?
2019. ápr. 4. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Jelen!🙋🏻‍♀️

1 sikertelen lombik utan spontan teherbe estem.

2019. ápr. 4. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
A nővérem 3 sikertelen lombik után készült a negyedikre, de végül nem lett rá szükség, mert spontán esett teherbe, azóta óvodás a kislánya.
2019. ápr. 9. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
50 nap reggelén, azaz ma, negatívat teszteltem . Lehet, hogy felhalmozódtak a hormonok a két beültetés után? Pedig másodjára közel sem volt annyi hormon. Hozzáteszem ekkora késésem soha nem volt, mindig szabályos volt, a szeptemberi beültetés után viszonylag hamar helyrejött a ciklusom. Akkor most szerintetek keressem fel a nődokit?
2019. ápr. 12. 08:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!