Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akik babát terveztek, hanyadik...

Akik babát terveztek, hanyadik pròbálkozòs hònapban vagytok? Mit tesztek a könnyebb teherbeesésért?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 16. 08:37
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Szia! Két éve próbálkozunk, első baba lenne. A férjemmel vannak gondok, elvileg én rendben vagyok. A lombikba még nem kezdtünk bele, kicsit össze akarjuk szedni magunkat lelkileg, mielőtt belevágunk. Most ő profertilt szed (a nagyon próbálkozós időszakból maradt), de én már feladtam a számolgatást, mert tudom, hogy nem valószínű, hogy össze fog jönni spontán. Épp költözést fontolgatunk plusz nyaralást tervezünk. Ha lelkileg feltöltődtünk egy kicsit, majd akkor vágunk bele megint, de már orvosi segítséggel.


JD, 29N

2019. ápr. 16. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

2 éve próbálkozunk az első babával. Voltunk kivizsgáláson, és én azóta tudtam elengedni. Előtte tesztelgettem, meg mindenfélét összevásárolgattam, hőmérőztem, stb. Már nem érdekel, még a gyerekek iránt is közömbös lettem. Már nem sírom el magam, ha babakocsit, terhes nőt, vagy "baba született" fb posztot látok. Ismerőseimnek, kollégáimnak, rokonaimnak is szívből tudok gratulálni a sokadik gyerekhez. (Nem csak a korosztályom, de a jóval fiatalabbak is 2-3 gyereknél tartanak már, húgom is.) Nem visel meg. Elvileg férjemnél van gond, lombikot javasoltak nekünk, de hosszú a várólista, így nem is idegeskedem rajta. Nem tehetem meg magunkkal, hogy addig is minden napot szenvedésnek éljek meg. Majd ráérek akkor izgulni, ha elkezdődnek a kezelések. Addig meg csak együtt vagyunk, amikor jólesik, de nem görcsölünk rá.

32N

2019. ápr. 16. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Augusztusban teszteltem pozit, oktoberben volt missed ab. 3 honap kihagyas utan ismet belevagtunk, de a ciklusom megzavarodott, epp endokrinologushoz keszulok. Ez a masodik probalkozos ciklus azota, folsavat szedem a mutet ota is, cickafark+palastfu teat iszom es baratcserjet szedek. Most elkezdtem mehpempozni is.

31N

2019. ápr. 17. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 khniki ***** válasza:
Azt mondják, 1 évet nyugodtan rá lehet hagyni. Nekünk a 7. hónapban jött össze, közvetlenül előtte voltam Vegatesztes állapotfelmerésen, itána csináltam egy 2 hónapos kúrát, mielőtt összejött a bébi.
2019. ápr. 17. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
9-es vagyok. A nőgyógyászom ajánlására a baba érdekében is és a pms miatt is eleinte barátcserjét szedtem/ittam. Ez egész jól megszüntette a tüneteket, amik azóta, hogy nem szedem, csak kis mértékben tértek vissza. Aztán elkezdtem a Gyuri bácsi féle babaváró teacsomagot, de mivel sokszor összevissza eszek-iszok, így ezzel egy időre felhagytam. A rendszerességgel vannak gondjaim..
2019. ápr. 20. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
6-os vagyok, egyébként is zavaros volt a ciklusom azért mentem orvoshoz. Már két nőgyógyász is megvizsgált, nem láttak semmi gondot. Most gyógyszereket szedek, remélem hamarosan minden rendeződik.
2019. ápr. 27. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!