Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 7+3 hetesen normális a 11 mm...

7+3 hetesen normális a 11 mm petezsák?

Figyelt kérdés

Az utolsó menstruációhoz képest 7+3, de a doki szerint nagyon korán mentem hozzá, mert csak 11 mm a petezsák. Direkt 7 hetesen mentem, mert arra számítottam, már szívhang is lesz.

Ilyenkor szokták mondani, h később volt a peteérés. Ok,de ha 28 napos ciklusom van, és a nem várt napja előtt 2 nappal már halvány pozi volt a teszt, akkor középidő körül kellett lennie a fogantatásnak. A 11 milis petezsák meg 5 hetesen szokott lenni. Az azt jelentené, h akkor fogant, amikor már 1 hete pozití volt a teszt. 😂 Ezt nem értem.

Valaki járt így?



2019. ápr. 16. 19:51
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Azért én bizakodó vagyok. Érzékenyek a cickóim, hányingerem van sokszor, úgy érzem, itt van ő, csak nem látszik még.

Több helyen is olvastam, h 7-8 hetesen még nem láttak semmit, mert régi volt a gép, stb... Hát jelzek majd... Már ha érdekelni fog vkit is. 😂

2019. ápr. 16. 23:41
 12/15 anonim ***** válasza:
Engem is visszahívtak egy hét múlva mert ugye 5 hetesen volt 5 mm-es és rákövetkező héten 2 mm-es embrió szívhang még nem volt és àlltalánoságban ilyenkor már szokott lenni, 2 hét múlva megint kontroll 8 hetesen volt hallottam először a szívhangot! Szerintem nem lesz ebből missed ab
2019. ápr. 17. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Szorítok kérdező
2019. ápr. 17. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Ne add fel, de azert keszulj fel mindenre...


Mikor 6+4en mentem dokihoz es kicsi ures petezsak volt (nem emlekszem a meretere, kb 8mm), a doki meg azt mondta nyugodtam mennjek el nyaralni a Balatonra, hat a keszthelyi korhazban kotottem ki verzessel... Pedig ket het mulvara visszahivott es nem mondta, h baj lenne...😤😭

Viszont, neked azt kivanom, h minden rendben legyen es ne eld at, amit akkor en, ezert is irtam, h bizakodj, ez fontos, de azert keszulj fel mindenre...

Ird meg majd mi lett, remelem, jo hirekkel fogsz visszaterni par het mulva! ❤️

2019. ápr. 17. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező megkérdezhetem, hogy végül mi lett?
2019. máj. 15. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!