Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes vagyok, de az apának...

Terhes vagyok, de az apának nem merem elmondani mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nem vagyunk egy pár ez úgy mond barátság extakral kapcsolat ami tart egy éve. Neki vannak gyerekei, és nem nagyon akar már többet. Így meg pláne, hogy együtt se vagyunk, sajnos képtelen egy kapcsolatra és elköteleződésre (hosszú). Gyógyszer mellett estem teherbe és felek elmondani Mit tegyek elmondjam vagy se?
2019. ápr. 17. 14:33
 1/10 anonim ***** válasza:
98%

Attól még tudnia kell.

Mondd el tárgyilagosan, hogy ez van, így döntöttél, és kész.

Ő az apa, tehát tudnia kell róla.

2019. ápr. 17. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
73%
Mond el neki és beszéljétek meg mi legyen, tudod nagyon nehéz egyedül nevelni egy gyereket, ha nem áll melletted én alaposan megfontolnám hogy megtartsam e.
2019. ápr. 17. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
86%

Ha azt is mondja, hogy melléd áll, akkor is KIZÁRÓLAG akkor tartsd meg, ha egyedül fel tudod nevelni! Mert bármikor leléphet apuka, hiába ígér fűt fát....

És a gyerektartást sem biztos, hogy könnyű kisajtolni, ha nem akar fizetni...

2019. ápr. 17. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
93%
Így van.. ha döntöttél akkor beszélj vele. Kell tudnia.
2019. ápr. 19. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
75%
Az hogy ő nem akar gyereket oké. És te? Te akarod ezt a gyereket? Ha nem, és elveteted akkor minek mondod el? Attól nem leszel mártír.
2019. ápr. 19. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
37%
A faxnak van kiemelve ez a kérdés, ha bszol válaszolni a kommentekre???!!!
2019. ápr. 19. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Teljesen igaua van az utolsónak,erre 0-ra le van pontozva.kérdező,legalább böfögjél már ide valamit.a válaszolók megtisztelnek azzal hohy válaszolnak,próbálnak segíteni,te pedig annyival sem tiszteled meg őket,hogy ide írjál hogy hogy döntöttél,beszéltél e már az apukával,stb.. ha meg cseszel válaszolni,akkor ne is emeld ki a kérdést.
2019. ápr. 20. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Sziasztok eddig nem volt időm válaszolni hat beszeltem az apval örült neki hogy terhes vagyok és arra jutottunk hogy meg tartjuk és közösen fogjuk fel nevelni
2019. ápr. 21. 13:05
 9/10 anonim ***** válasza:
De jó... 😁
2019. ápr. 21. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Mint írtam, mindenképpen csak akkor vállald, ha egyedül is fel tudod nevelni!

Bármit mond most, ezt kalkuláld bele!!!

2019. ápr. 22. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!