Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes vagyok de nem merem...

Terhes vagyok de nem merem elmondani mit tegyek?

Figyelt kérdés

Parom ugy tudja szedek fogamzasgatlot de mar egy ideje abba hagytam elkezdtem hizni tole es nem volt jo a kozerzetem sem.

Most vagyok 10hetes kismama de nemtudom hogy mondjam el hogy nem szedtem fogamzasgatlot es lett baba.

Nem egy tini az apuka 31 eves mult. De nagyon felek hogy mondjam ezt el...

Mielott oszejott a baba elotte mar 8honapja nem szedtem es emiatt elhittem hogy nem eshetek teherbe


2018. nov. 11. 16:58
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
91%

Nagyon gyorsan mondd el!

Ahogy elnézem, itt abortuszra már úgyse lesz idő, egyszer fel fog neki tűnni, hogy terhes vagy.

2018. nov. 11. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
De mit mondjak? Hazudtam? Akkor biztosan szakitana..
2018. nov. 11. 17:02
 3/29 anonim ***** válasza:
89%
Jesszusom, ez az alsó tagozat? Ha hazudtál elhagyna? És a gyereke? Miért kell szórakozni más életével? Most ott egy gyerek,aki semmiről nem tehet, főleg nem arról, hogy idióták a szülei!
2018. nov. 11. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
94%

Ne haragudj, de mégis milyen kapcsolat az, ahol nem tudod megbeszélni a pároddal, hogy figyelj, hízok a bogyótól, abbahagynám, védekezzünk máshogy? Ez most olyan baromi nehéz lett volna? Komolyan jobb megoldásnak tűnt abbahagyni a háta mögött, aztán hátha nem leszel terhes?

Nekem mindemellett az a határozott érzésem, hogy nagyonis az volt a célod, hogy terhes legyél, csak a pasid nem akar gyereket. Ez az egyetlen racionális magyarázata annak, hogy miért nem beszélted meg vele a dolgot.

2018. nov. 11. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:

Igen én nagyon szerettem volna ezt a babát!

De mindjárt hazaér elmondom neki csak nehéz, nem akartam bajt.

2018. nov. 11. 17:09
 6/29 anonim ***** válasza:
100%
Aha. Szóval semmi köze nincs az egésznek a közérzetedhez, meg hízáshoz, egyszerűen csak gyereket akartál, tudtad, hogy ő nem akar, ezért titokban abbahagytad a gyógyszert, hogy teherbe ess. Ne haragudj, de tipikus az a buta nő vagy, aki azt hiszi, ezzel meg lehet fogni egy pasit. Nem lehet. Ha mázlid van, mégis akar gyereket, és veled marad, ha peched, akkor már ma este összepakol, lelép, te meg lehetsz egyedülálló anyuka. Megérte?
2018. nov. 11. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
94%

Mondd el. Még most. Mert ha abortusz lenne belőle valami miatt annak 1-1,5 hét kell hogy az ügyeket intézd. És a 11+6ig csinálnak abortusz.

Ha meg megtartjátok, minél hamarabb tudjon róla az apa is.

2018. nov. 11. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
61%
Ezt nagyon eltoltad. Ebből nem fogsz jól kijönni. Szakítanék veled és hagynám hogy edd meg, amit főztél.
2018. nov. 11. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:

Nem, eleinte tényleg amiatt hagytam abba mert felborult teljesen a hormonháztartásom!

Aztán amikor 8 hónapja nem használtunk semmit kicsit ideges lettem hogy nem lehet babám és akkor jöttem rá mennyire szeretnék..

2018. nov. 11. 17:15
 10/29 A kérdező kommentje:
Mi kamu? Hát igen kicsit sem vicces hogy most elég szar helyzetbe csináltam magan tudom jól..
2018. nov. 11. 17:18
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!