Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez vajon lehet beágyazódási...

Ez vajon lehet beágyazódási vérzés, vagy rosszat jelent?

Figyelt kérdés

Múlt szombaton volt ovulációm, tegnap meg ma reggel pedig enyhén rózsaszínes a papír, amikor törlök. Úgy tudom, hogy beágyazódás olyan 5-7 nappal ovuláció után történik, szóval ez pont így beleesik.

Nem kezdek még tesztelgetni, nyilvánvalóan megvárom amíg esetleg nem jön meg (jövő szombaton), de azért addig is kíváncsi vagyok, hogy esetleg ez jelenthet jót? Másnál volt ilyen?


Utókérdés: gyönyörű a tavasz, imádom, a kedvenc hónapom, csak sajnos allergiás vagyok, ami most ráadásul valamiért erősebb is, mint eddig bármikor. Minden allergiagyógyszernél írják, hogy orvossal egyeztetve, meg terhesség alatt nem javasolt, de azért orvoshoz ezzel még hiába megyek, értelemszerűen. Vajon ilyenkor még szedhetem? Vagy inkább hanyagoljam, hátha?


Köszönöm előre is!


2019. ápr. 21. 07:19
 1/5 anonim ***** válasza:

Persze , jelenthet beágyazòdást. Nem feltétlen , de jelenthet . Drukkolok :) első baba?

Úgy tudom a 6. hétig szedheted, de azért ha pozitív lesz a teszt , kérdezz rá a dokira.

2019. ápr. 21. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Igen, első baba lenne. Még csak harmadik hónapja próbálkozunk, szóval nem esek kétségbe, de azért örülnék neki, ha sikerülne :)


Nagyon köszönöm!

2019. ápr. 21. 08:08
 3/5 khniki ***** válasza:
Simán lehet beágyazódás. Én biztosan megpróbálnék 2 nap múlva egy 10-es Facelle tesztet. :)
2019. ápr. 22. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Végül nem kellett tesztelgetni, tegnap este megjött :( 4 nappal korábban, ilyet nem szokott. Most tök elkeseredtem, ti meddig próbálkoztatok?
2019. ápr. 24. 06:20
 5/5 khniki ***** válasza:
Nekünk csak a 7. hónapban jött össze.
2019. ápr. 27. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!