Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyire erős a beagyazodasi...

Mennyire erős a beagyazodasi vérzés?

Figyelt kérdés
A párommal a baba projekten vagyunk. Ovulaciokor egyutt voltunk és most a ciklusom 23. napján úgy gondoltam, hogy pecsetelő vérzés jelentkezik, kicsit már örültem, de folytatódik. Pár cseppnél már jóval több és kicsit most szomoru vagyok. Valaki a tapasztalatait meg tudná velem osztani ezzel kapcsolatban?

2019. jan. 22. 01:12
 1/5 anonim ***** válasza:
94%

Nekem erős volt. Amúgy is 25 napos a ciklusom, és pont a 25. napon úgy éreztem, mintha megjött volna. Vécére mentem és egy evőkanálnyi vér volt a papíron. El is könyveltem, hogy megjött a menstruációm, tettem be betétet. Délutánra nagy sötétbarna folt lett a betéten is. De másnapra elmúlt, csak minimális barnázás volt, utána pedig semmi. És nem volt semmi görcsölés hozzá, pedig nekem menstruációnál mindig szokott lenni. Két nappal később pozitívat teszteltem, és jelenleg 8 hetes terhes vagyok.


Ennek ellenére azt mondom, ne éld bele magad. Nekem is volt olyan hónapom is, amikor volt beágyazódás szerű pecsételés, majd késett két napot, és épp megvettem a tesztet, hogy teszteljen, mikor megjött.

2019. jan. 22. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
91%

Nagyon ritka, nem olyan általános, hogy jelentkezik



Nekem volt


Csak a papíron barnás válasdk

Tisztaságin meg sem jelent

2019. jan. 22. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 khniki ***** válasza:
Hát nekem 8 napig tartott!! Többnyire barnás-feketés volt, de 2x rendesen sötétvörös vér is jött. Mivel végig görcsölt a hasam, azt hittem, megjön. Csak fura lett volna, hogy ennyivel előbb a kelleténél... Aztán a nemvárt napjára elmúlt.
2019. jan. 22. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Már majdnem 24 órája verzem, de nem olyan szinten, hogy azt lehetne rá mondani, hogy mensi. Mar nem hiszem, hogy lenne baba. Azért ennyi ido alatt lehet, hogy a fal fele levált... majd talán legkozelebb
2019. jan. 22. 12:41
 5/5 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Baba lett belőle?🤗

2020. nov. 16. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!