Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hány hónapig érdemes szedni a...

Hány hónapig érdemes szedni a clostit? Egy hónapot szedtem, de sajnos megjött.

Figyelt kérdés
most kezdtem el szedni a másodikat.orvos mondta h ha megjön,akkor ugyanugy kezdjem el a ciklus 3. napján mint az elsőnél,napi kettőt.jó lenne ha már összejönne.
2010. júl. 5. 17:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem a dokim 3 hónapig engedte, mert utána már nagyon vékonyítja a méhnyálkahártyát. 3 hónap szedés után még 3 hónapig van hatása a szervezetre.
2010. júl. 5. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
ezt nem is tudtam h vékonyitja a méhnyálkahártyát.az nem jó.akkor ha össze is jön,nagy az esélye a vetélésnek.nem?és ha 3 hónapig se jön össze,utána?
2010. júl. 5. 17:32
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem szabad 3 hónapnál tovább szedni!!! Túlstimulálhatja a petefészket, melynek következtében az megrepedhet és akkor bizony el kell távolítani!!! Csak orvosi utasításra és utánkövetéssel szabad ezt a gyógyszert (is) szedni.
2010. júl. 5. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

3 hónap stimu, 3 hónap szünet. Elméletileg 2-3x lehet ezt ismételni.

Sajnos növelheti a ciszta kialakulását, de ez nem feltétlen fordul elő. (nekem momentán előjött tőle.)


Nekem írtak fel duphastont, ami viszont segít a beágyazódásnál és megtartásnál. De ezért is szokták nézné, hogy nehogy túl vékony legyen a mnyh.


Mikor túl vékony lett az inszemnél nekem (a clostitól), akkor kaptam mellé merional injekciót is.

2010. júl. 5. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
most kezdtem el szedni a második havit,ettöl csak nem fog elvékonyodni.
2010. júl. 6. 11:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!