Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megnéznétek a görbémet?

Megnéznétek a görbémet?

Figyelt kérdés

[link]


Ez az első hónap, hogy mértem a hőmet reggel, nyelv alatt, 10 hónapja próbálkozunk.

Általában 28 naposak ciklusaim, de előfordult már 27 és 29 napos is. Az alkalmazás is 28 napra van beállítva, de ahogy látni a görbén, a számított tüszőrepedés előtt 1 nappal esett le a hőm 2 tizedet és utána 1 nappal 1 tizedet, de talán ez nem mérvadó, mert 36,5 és 36,6 között volt az alaphőm végig.

Ez fel is ment 37,2-ig, ami ma lement 37-re. Ez lehet hülyeség, de szerintetek lehet, hogy esetleg a beágyazódás utolsó napja volt és azért ment le? Vagy valószínű most folyamatosan csökkenni fog és megjön? Tegnap jobb oldalon kb 10-15 percig gőrcsöltem, de nem mensis görcs volt, illetve 5-6 nappal ezelőtt egész nap voltak szurkálások a jobb oldalon, elég intenzíven.

Köszönöm előre is a segítséget!:)


2019. ápr. 22. 15:48
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Hát elvileg már eltelt 13 nap ovu után ha jól nézem, szóval lehet azért esett le a hő mert esetleg holnap megjön,esetleg holnapután.Nekem akkor szokott lefele indulni mikor másnap megjön.

Ha még pár napig fent lesz és késik tesztelj.

2019. ápr. 22. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi! Meglátjuk akkor 1-2 nap múlva.😊
2019. ápr. 22. 16:46
 3/3 A kérdező kommentje:
Ma reggel nem ment lejjebb, még mindig 37 volt és semmi mensis tünet. Max egy pici mellfájdalom oldalt és alig észrevehető nagyon rövid ideig tartó hasfájás. Inkább émelygést érzek néha és hasszurkálást.
2019. ápr. 23. 17:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!