Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 7hetes terhes vagyok mikor...

7hetes terhes vagyok mikor történhetett a fogantatás?

Figyelt kérdés
2019. Február 18.án jött meg utoljára. Március 16.án pedig együtt voltam a páromon kívül mással. Előforddulhat hogy akkor fogant meg a baba?

2019. ápr. 24. 11:05
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem menj el egy hpv szűrésre is, ha ennyi partnered van.
2019. ápr. 24. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
95%
Hat az pont a masik fickora jon ki. Persze kerdes mikor volt peteeresed pontosan? Es a paroddal mikor fekudtel le.
2019. ápr. 24. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Ha az ultrahangos meret szerint vagy 7 hetes, akkor kb 5 hete fogant a baba. Siman lehet a marcius kozepi egyuttletbol, mert a spermiumok par napig gond nelkul birjak odabent es “varnak” a peteeresre.

Ha az allando partnereddel is voltal egyutt vedekezes nelkul abban akkortajt, akkor barmelyikuk lehet az apa es szules utan dns teszt kell, ha megtartod.

Ha csak az alkalmi partnereddel voltal egyutt es a 7 hetes terhesseget az embrio merete alapjan irtad, akkor valoszinuleg o az apa.

2019. ápr. 24. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Esélyes. De ha közben a partnereddel rendszeres a szex, akkor simán lehet tőle is.

De egy valamit árulj már el: ha már annyi eszed van, hogy megcsalod a párod, legalább miért nem védekezel?

2019. ápr. 24. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
52%
Szégyentelen k.....!
2019. ápr. 24. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Kevés az infó. Gondolom, hogy azzal nem védekeztetek, akivel megcsaltad a párod, ha felmerült, hogy tőle van a gyerek. A pároddal voltál akkor együtt védekezés nélkül?
2019. ápr. 24. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!