Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mitől lehet a vizes folyás?

Mitől lehet a vizes folyás?

Figyelt kérdés

Január közepén lefeküdtem a párommal, kicsit necces volt,de végül rendesen megjött. Aztán március elsején jelentkezett ez a vizes folyás. 3 terhességi teszt is negatívat mutatott, aztán elmúlt.

Pár napja megint lefeküdtünk, nem volt semmi probléma, de megint van ez a vizszerű folyásom. Gondoltam allergiás lehetek az óvszerre, de 1 hónapja már volt ilyen folyásom, csak valahogy elmúlt, de ez már 5-6 napja tart.

Bal alhasi oldalon is vannak fájdalmaim, és már mozgást is "beképzelek" magamnak, főleg lüktető érzést, eddig nem éreztem, de ma sportolás után hason feküdtem a gyakorlathoz és iszonyúan éreztem. Néha minta beremegne de csak bal oldalt. Olyan minta berebegne valami. Azóta gyakrabban is kell pisilnem.

Lehet fertőzés?

Nagyon félek, hogy terhes lehetek, de 3 negatív teszt után nem tudom, hogy lehetek-e.


2019. ápr. 24. 21:59
 1/1 anonim válasza:
Nem hiszem, hogy terhes lennél. Ez vagy ovuláció vagy valóban valami fertőzés. Konzultálj egy dokival
2020. jún. 6. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!