Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Teherbe lehet esni ha elszakad...

Teherbe lehet esni ha elszakad a koton, de nem élvezek bele a lányba?

Figyelt kérdés

2019. ápr. 24. 22:55
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
78%
stressz miatt is keshet neki! nekem volt hasonlo es 1 hetet kesett mert rastresszeltem.
2019. ápr. 24. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
11-es ezt jó volt hallani. Pont 2 hete voltunk együtt utoljára, ha terhes akkor kellene mostmár jelentkezzenek előjelek, nem? Mert eddig nem volt semmi gondja. Azt olvastam hogy akkor biztos ha reggelente hányingere van és hány
2019. ápr. 24. 23:29
 13/24 anonim ***** válasza:
69%
A kérdésedben azt írod kiszakadt, a válaszodban pedig hogy nem szakadt ki. Na most akkor?
2019. ápr. 24. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
Meg szerettem volna bizonyosodni mindkettőről, eléggé el vagyok bizonytalanodva. Hallottam ilyen mikroszakadásokról, amiket nem lehet látni, és azért kérdeztem meg azt elsőnek
2019. ápr. 24. 23:36
 15/24 anonim ***** válasza:
35%

Üdvözöllek a klubban. Tudod, "Azon Férfiak Klubja, Akiket Legalább Egyszer Kivert a Para Már Emiatt". (Van női klub is. Össze is járunk.)


Kicsi az esélye az ilyen balesetnél a teherbe esésnek. Az előváladék is okozhat embriófertőzést, de az jóval kisebb eséllyel. Ráadásul az sem biztos, hogy épp termékeny volt a barátnőd. Szóval az esély nem nulla, de nem is akkora, hogy a mellei helyett erre izgulj. Mire ezt olvasod, jó eséllyel már megjött neki.

2019. ápr. 25. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
90%

Nem szakadt ki a gumi + nem is élveztél el benne = 100%, hogy nem terhes!


Nekem is késett már pár napot stressz miatt. De én tablettát szedtem. Megcsináltam egy terhességi tesztet, ami negatív lett, pár órára rá meg is jött.

2019. ápr. 25. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%
Jaj nem kell így rástresszelni. Olvasni is szörnyű! Nem olyan könnyű azért teherbe esni, mint rémisztgetnek vele! Védekezzetek továbbra is normálisan, ha annyira féltek akkor élvezz mondjuk a szájába, onnan nem fognak átmászni a spermák.
2019. ápr. 25. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy akkor szakadt ki, amikor mással csinálta...
2019. ápr. 25. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Nyugi! Ha az óvszer végig rajtad volt, és nem volt kiszakadva, még akkor is nagyon kicsi esélye lenne, ha benne mentél volna el. Úgy, hogy még gumival is kivetted előtte, még valószínűtlenebb, hogy terhes lehetne. Viszont ha stresszel, akkor amiatt késhet neki. Gyanítom, első együttlétetek volt. Mindenesetre sokkal jobb, hogy ezen aggódsz, és nem valami olyan kérdéssel jöttél, hogy "Gumi nélkül tettem be, de kivettem, lehet-e terhes?" Sajnos sok az ilyen is, és ott sokszor be is sikerül a baba. Védekezzetek továbbra is felelősségteljesen! Még egy tipp, ha ennyire adtok a biztonságra: patikában vegyétek az óvszert, ott tárolják a legideálisabb körülmények közt, így az ottaniaknál még kevesebb esélye van a mikrorepedéseknek. De a boltban vetteknél sem gyakori ez.
2019. ápr. 25. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
Hatodik napja késik
2019. ápr. 30. 01:48
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!