Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nálad is könnyen elszakad a...

Nálad is könnyen elszakad a cérna terhesen?

Figyelt kérdés
Engem hamar fel tudnak mérgelni, van, hogy elég egy rossz pillantás. Ráadásul boltban dolgozok, most valahogy az összes értetlen vevő engem talál meg. Néha nagyon nehéz türtőztetni magam, hogy ne ordítsak, ne osszak ki 1-2 embert, de muszáj. Viszont szemmel verek, egyszer látta a férjem, akkor azt mondta, hogy nem szívesen lenne az áldozatom. Rossz így, ezelőtt birkatürelmem volt. Csak én vagyok ilyen? Mit csináljak?
2015. ápr. 8. 08:18
 1/10 anonim ***** válasza:
60%
Nem csak te vagy ilyen :) A fránya hormonok miatt van :) Tenni sajnos nem tudsz ellene.
2015. ápr. 8. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
69%

Én nagyon nyugodt voltam a terhességem alatt. Pontosabban a 12.hét után voltam nagyon nyugodt. Amiért én idegeskedtem az a meleg volt:) Mit csinálj? Hmm. nyugodj meg egy picikét:)

Fiút vársz? Állítólag akik kisfiút várnak azok picit agresszívabbak mint azok akik lány babát várnak.

Egyébként ez nálam és a nővéremnél bejött.

Ő kisfiút várt és dühöngött,ideges feszült volt.

Én kislányt és nyugodt,kiegyensúlyozott voltam:)

2015. ápr. 8. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Még nem tudjuk a nemét, de nagyon kíváncsi vagyok. A fodrászom egy boszorkány (jó értelemben), szinte mindig jók a megérzései, ő azt mondja, hogy fiú lesz. :D
2015. ápr. 8. 08:47
 4/10 anonim ***** válasza:
0%

Nem. Én tudok viselkedni, hormonok ide vagy oda. Nem akrom senkinek leordítani a haját, nem verek senkit szemmel, csak mert terhes vagyok és pláne nem fogom a hormonokra, csak mert rossz napom van.


Értetlen vevők? Igen, vannak. Ha nem bírod, nem hisztizni kell, meg szemmel verni, hanem táppénzre menni.

2015. ápr. 8. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
60%
Nekem az elején volt ilyen, most 22 hetesen inkább nyugodtabb lettem mint alapjáraton. De az első pár hétben robbantam én is mindenre:)
2015. ápr. 8. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
10. hétben járok, remélem nem sokáig nyúz ez a valami. Szeretnék már tényleg túl lenni rajta. Az előbb pl varrtam volna, nehezen találtam meg a megfelelő színű cérnát, aztán nem ment a befűzés a gépbe, puffogtam egy sort, elkezdtem a 10-ig számolást, de rájöttem, kb 1 millió se lenne elég, végül eltört a mécses...
2015. ápr. 8. 10:22
 7/10 anonim ***** válasza:
60%
Szia! 7 hetes vagyok és sajnos az utóbbi két hétben nekem is nagyon gyorsan felmegy a pumpa. Igyekszem uralkodni magamon de a 25 hónapos kisfiamnál épp tetőzik a dackorszak ami nem igazán könnyíti meg a dolgomat. Elég nehéz nyugodtnak maradni úgy, hogy egész nap mintha a falnak beszélnék ha csinál valami rosszat és visít, toporzékol, lefekszik az utcán a földre és nem mozdul stb. Hát esténként jól kisírom magam és én is remélem, hogy gyorsan átmegy ez a dili rajtam :-(
2015. ápr. 8. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
60%
5. vagyok. Nyugi, valószínűleg elmúlik:) Amióta tudom hogy babát várok és egyre telik az idő megnyugodtam hogy minden rendben van, a munkahelyemen is jobban tűröm a hülyéket mert látom a végét, hogy 2 évig nem kell embereket látnom ha nem akarok:) Plusz már vásárolgatok, nézelődök neten, vadászom az akciókat, veszegetem a dolgokat, ez eléggé nyugtató:)
2015. ápr. 8. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
60%

Hú de durva, amiket írtok, főleg a varrógépes sztori :) Nekem furcsa, mert rám semmilyen hatással nem volt ilyen téren a terhesség, a férjem szerint tök normális vagyok, mint általában, de nem semmi, hogy miket ki tud hozni :) Kitartás, elmúlik.

Amúgy a babonákba nem hiszek, de ha ti igen, leírom nektek, hogy én nem voltam/vagyok idegbeteg (26 hetes vagyok), ugyanolyan nyugis vagyok mint mindig és lányom lesz :)

2015. ápr. 8. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
60%
Ó.. én is hamar ki tudok akadni. Pl szegény cicámat is van hogy üldözöm és veszekszem vele. Nagyon rossz ez a hangulatingadozás.. nehezen bírom én is. de ezt el ke fogadnunk..
2015. ápr. 8. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!