Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Gynositol adagolás? _Napi 1...

Gynositol adagolás? _Napi 1 vagy 2 tasak?

Figyelt kérdés
Ki hogyan szedte? Sok helyen napi 2 tasakkal írja de a dobozon napi 1 tasak van. Kinek hogy vált be? És meghozta a várt eredményt? Köszi a válaszokat!
2019. ápr. 25. 13:46
 1/5 anonim ***** válasza:
89%

Fórumokon olvasgattam, azt írták, hogy a dokik kettőt ajánlanak. Nekem is kettőt ajánlott az orvosom,de én az első hónapban csak egyet kezdtem most szedni. Következő hónapban fogok megpróbálkozni a kettővel.:-)

(Mondjuk én az Inofolicot iszom:-) )

2019. ápr. 25. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi :) én is 1 tasakkal iszom és ez az első hónapom. Remélem lesz eredménye, de ha nem akkor jövő hónaptól én is megpróbálkozom kettővel.
2019. ápr. 25. 15:28
 3/5 anonim ***** válasza:
Napi 2 tasakkal ittam. Mellé dm-es kismama vitamin. Mikor megrendeltem a második havi Gynosilt másnap pozitívat teszteltem. :D Sok sikert! :)
2019. ápr. 25. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Dejóóó gratula :)))) köszi hogy írtál lehet mégis Atgondolom ezt a napi kettőt !!;)
2019. ápr. 25. 18:52
 5/5 anonim ***** válasza:
Napi kettőt javasol az orvosom ebből is meg az Inofilicból is. Most Myo inozitolt iszom, annak is az van a dobozán hogy egyszer, mégis 2-t kell szedni belőle egyszerre.
2019. ápr. 26. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!