Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Escapelle tabletta mellekhatas...

Escapelle tabletta mellekhatasai? Terhesseg lehetseges?

Figyelt kérdés
Szombaton tortent egy kis baleset, lyukas volt az ovszer, de nem bennem ment el a parom, kozeleben sem volt. Elovaladek kerulhetett belem (a parom az aktus elott nem ment el, sot, tobbszor vizelt is), ezert hetfon esemeny utani tablettat vettem be. Nem hanytam ki, viszont azota nagyon faj a fejem, levert vagyok, nem tudok koncentralni, furan erzem magam. De persze inkabb ez, mint egy terhesseg. Mit gondoltok? Ezt a tabletta okozza? Es szerintetek meg van esely a terhessegre?
2019. máj. 1. 17:29
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Így kb kizárható a terhesség, hiszen nem ment el benned, és még a gyógyszert is bevetted viszont a tablettának érezhetőek a mellékhatásai.
2019. máj. 1. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Biztos nem vettem volna be azt a nagy adag hormont. Így esélytelen lett volna amúgy is teherbe esned...
2019. máj. 1. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Hát erre én sem vettem volna be, ennyire azért nem kell parázni, biztos nem vagy terhes.
2019. máj. 1. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!