Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Ha az esemény utáni tabletta...

Ha az esemény utáni tabletta mellékhatásai jelentkeztek rajtam, akkor az jelentheti azt, hogy hatott a gyógyszer?

Figyelt kérdés
4napja vettem be,azóta émelygek néha.Tehát ha mellékhatás van,akkor hatás is,ugye?

2014. jan. 17. 11:05
 1/7 anonim ***** válasza:
35%

nagyon eros gyogyszer, ha idoben vetted be,azaz 72 oran belul, mindenkepp hatni fog.


Nekem 1 het utan okozott csak verzest, de egy ismerosomnek mar masnap.

Alitolag ha becsuszott a nemkivant dolog, akkor okoz nagyobb gorcsoket, nagyobb verzest,mivel beindul a veteles.

2014. jan. 17. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Utolsó, ez butaság.

72 óra alatt még csak meg sem közelíti a megtermékenyített petesejt a méhfaladat (már ha megtermékenyült, ami ugye kétséges), nemhogy vetélés legyen a vége... Szimplán a gyógyszerben található hormonok miatt a méhnyálkahártyád leválik, mintha menstruálnál, ezáltal kitisztul a méhüreged és ha volt benne megtermékenyült petesejt, akkor az is távozik.

2014. jan. 17. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

a lényeg ugyanaz.

Az orvosom ezt is vetélésnek nevezte, mert igy vagy ugy,de a megt.petesejt ki lesz hajtva a szervezetből.

2014. jan. 17. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A vetélés feltétele egy embrió, ami azért nem egyenlő egy petesejttel.. A mechanizmus nem ugyanaz.
2014. jan. 17. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
nem a kérdésemre kaptam választ,de azért köszi:/
2014. jan. 18. 00:33
 6/7 anonim ***** válasza:
akkor én válaszolok :D:D én úgy tudom, hogy a mellékhatás nem jelenti feltétlenül azt, h hatott is. Pár hét múlva teszt, esetleg doki, hogy biztos legyél benne. mellesleg én is vettem be egyszer, és az égvilágon semmi mellékhatása nem volt, és terhes se lettem (persze azt nem tudom, h a tabi miatt, vagy egyébként sem)
2014. jan. 18. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nekem is volt mellékhatása. Teljesen kiütött és görcsöltem 2 napig. Ennek ellenére hétfőn megyek abortuszra, mert nem vált be a tabletta.
2014. febr. 12. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!