Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kb.2 hónapja szúrkál hol bal,...

Kb.2 hónapja szúrkál hol bal, hol jobb oldalt a petefészkem. Ezzel egyidőben a melleim is hiperérzékenyek, duzzadnak és egyre nehezzebbnek érzem. Lehet hogy baba van a dologban?

Figyelt kérdés
Volt, hogy a derekam is annyira megfájdult hogy se ülni se feküdni nem volt jó. Először peteérésre tippeltem, de ezelőtt sosem éreztem ilyet... Mensi után is fennt maradtak ezek az érzések.. Pedig amikor megjön, a mellfeszülés egyből el szokott múlni..most nem.. A mensim sem az igazi inkább sötét barnának tűnik és kb. 2 napig tart.. Most a ciklusom közepén tartok. Egyenlőre nem merek tesztelni mert sokat csalódtam.. Volt már hasonló helyzetben valaki és esetleg baba lett belőle? :)

2019. máj. 1. 21:57
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen mindegy, ugyanakkorát csalódsz, ha valaki azt írja neki is ez volt és terhes volt majd negatívat tesztelsz.

Kicsit szedd össze magad, tudom milyen nehéz a két csíkra várni, de önmagadat hitegetni sokkal rosszabb. Csinálj egy tesztet, ha negatív menj el orvoshoz és vizsgáltasd ki magad. Látatlanban senki sem fogja neked megmondani a tutit

2019. máj. 1. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
En inkább valami hormon problémára tippelek
2019. máj. 2. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
2 hónapja menstruálsz és te azt hiszed lehet baba? Na ne már.
2019. máj. 2. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!