Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » One step internetről rendelőt...

One step internetről rendelőt teszt mennyire megbízható?

Figyelt kérdés
2019. máj. 2. 16:49
 1/8 A kérdező kommentje:
*rendelős, javított a telefonom
2019. máj. 2. 16:52
 2/8 anonim ***** válasza:
46%

Megbízható, kimutatja a terhességet tehát célnak megfelel.

Viszont nem érzékeny (más márkájú teszt valószínűleg hamarabb mutatni fogja ha a nemvárt előtt tesztelsz, de ha már elmaradt a mensi akkor a one step is mutatja).

2019. máj. 2. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
91%

Ahogy előttem irjaa válaszoló


Nekem a predictor és az x-epil is mar pozitív volt, a One step pedig még nem. Úgyhogy tényleg nem érzékeny pedig 10-esnek állítják be

2019. máj. 2. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
91%
Mindket terhessegemet elmaradt menzesz elott mutatta ez a fajta teszt. Halvany volt. De hatarozottan pozitiv nem a lattok rajta csikot fajta. Mast tesztrol mar ugrott le a csik.
2019. máj. 2. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
93%
10es obe step full negativ volt mikor a predictor mar erős pozi. Pedig a predictort delutani pisibol csinaltam a one stepet meg reggel. Szerintem sem érzekeny akarmit mondanak rol
2019. máj. 2. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Késés után két nappal erős pozitív volt a one step.
2019. máj. 2. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
89%
Nekem pont ellenkező tapasztalatom van, bár lehet, hogy máshonnan rendeltem, mint az előttem szólók. Nekem többször is volt halvány két csíkos, és sosem volt baba. (Igen, időn belül jött ki. Nem, nem ázott el. 😁)
2019. máj. 2. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem menszi elott 5 nappal mar halvany pozitivat muttatott!meg van 2 napom de mar jo eros.

Szerintem nagyon jo

2019. máj. 3. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!