Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az Early predictor idon tul...

Az Early predictor idon tul mutatott valakinek pozitivat? Lett baba vegul vagy nem?

Figyelt kérdés
A tobbi teszt negativ (par nappal a nemvart elott) az early predictoron halvany masodik csik 15 perc mulva kb.. tapasztalatok?

2019. máj. 3. 10:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Időn túl NEM értékelünk tesztet, mert az csak a csík helye amit látsz, megszáradva.
2019. máj. 3. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
93%
nekem az negativ volt,mikor idon tul jott ki a csik a predictoron
2019. máj. 3. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Igen volt halvány idontuli tesztem 2x ezzel a teszttel , egyik sem lett baba .. valentín kazettás teszt is 1 óra múlva 2 csikos lett . Az a biztos ha nem várt után tesztelsz . 3 nap késéssel este 11kor hamarabb kijött a teszt csik mint a kontroll mikor terhes lettem. Előtte én is 10-11 dpotol tesztelgettem és kerestem azt ami nincs ott , hidd el megéri várni
2019. máj. 3. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

[link]

12 dpo (ovu teszt alapján)

Időn belül


Ha időn túl jön ki akkor értékelhetlen. Ha nem jön meg, tesztelj akkor

2019. máj. 3. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Szerintem a tobbi tesztnek mar mutatnia kellett volna valamit mert ha mrgfogant akkor a ciklus elejen lehetett mert akkor vpolt ovum. Koszi
2019. máj. 3. 13:19
 6/13 anonim ***** válasza:

Engem jól becsapott ez a teszt, itt a kérdésem.

https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teher..

2019. máj. 3. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Engem foleg az aggaszt hogy idon tul lett pozitiv.
2019. máj. 3. 18:27
 8/13 anonim ***** válasza:
Én 15 perc után azt negatívnak venném.
2019. máj. 3. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Ma reggel csinaltam egy tesztet X-epillel es en latok egy masodik halvany csikot.... sztem ebbol lesz baba, penteken kellene megjonnie.

Nem terveztuk vedekeztunk.A kisfiam meg csak 7hos es mivel csaszaros voltam elvileg min egy evet kellett volna varni.


[link]

2019. máj. 6. 07:29
 10/13 anonim ***** válasza:
szerintem ismételd meg,érzékenyebb facelle teszttel
2019. máj. 6. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!