Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Baj lehet, vagy tulgondolom?

Baj lehet, vagy tulgondolom?

Figyelt kérdés
4 napja bevettem egy esemeny utanit a baleset utan kevesebb mint 2 napra, tehat meg boven benne voltam a 72 oraban. A parom nem elvezett belem, de az aktus vegen eszrevettuk, hogy az ovszer lyukas. (kb. 1mm-es lyuk volt) sok helyen irjam, hogy az elovaladek okozhat terhesseget, ezert vettem be a surgossegi fogamzasgatlot. Mahoz egy hetre kene megjonnie. Ilyenkor mar altalaban feszul a mellem es vannak pms tuneteim, de meg semmi nem jelentkezett. Esetleg a tabletta miatt? Vagy netalantan terhes lennek?
2019. máj. 3. 21:10
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Az esemény utáni tabletta egy komoly adag hormont tartalmaz, ezért felboríthatja a soron következő ciklust és okozhat hormonális alapon szokatlan dolgokat. Tudom, hogy nehéz, de próábálj meg nem görcsölni ezen, a legnagyobb valószínűséggel nem vagy terhes.
2019. máj. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A tabletta összezavart. Imádkozz, hogy visszaálljon rendesen a vérzésed, mert ez a tabletta egy nagy adag hormonlöket, képes az egész ciklust tartósan összezavarni.
2019. máj. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha esetleg terhes maradnál a tabletta ellenére is, attól függetlenül még a beágyazódás sem kezdődött volna meg eddig, szóval terhességet semmi esetre sem diagnosztizálhatsz ez alapján. Max a tabi miatt van.
2019. máj. 3. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a tabi után meg sem jött időben, akkor is kevesebb volt a vérzés is. Ahogy előttem írták, összezavarhatja a ciklust. De biztos nem vagy terhes, ne aggódj.
2019. máj. 3. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a megnyugtato valaszokat!!:)
2019. máj. 3. 21:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!