Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi lehet? Baj van? Vagy csak...

Mi lehet? Baj van? Vagy csak túlgondolom?

Figyelt kérdés

Adott egy 25 napos stabil, pontos ciklus.

Gyakori együttlét ovu idején.

6 napja késik.

Ma reggeli teszt negatív.

Tünetek. Ami nem jellemző egyáltalán. Haspuffadás, apró mensi görcsök már több napja, mellfeszülés,szag és ételundor, émelygés.

Miért a tünetek, ha negatív a teszt?

(Csak azt ne írd, hogy beképzelem, van már 2 gyerek tudom mit érzek)

Lehet valami más probléma ami miatt nem jön meg? Vagy mi lehet? Ma elkezdtem parázni, hogy gáz van. Eddig nem is törődtem vele...



2018. jún. 16. 08:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
79%
Nekem a 2. babával volt ez, 1 hét késésnél tök negatív teszt, de tudtam, hogy terhes vagyok. 2 hétre rá gyönyörű pozitív lett. 😊
2018. jún. 16. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
79%
Késhetett, vagy elmaradhatott az ovu.
2018. jún. 16. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm. Ez kicsit megnyugtató.

És akkor hány hetes voltál kb már?

2018. jún. 16. 09:19
 4/13 anonim ***** válasza:
78%
5-6. 😊
2018. jún. 16. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Akkor tulajdonképped "időben" fogant csak a teszt mutatta ki késve...

Voltak tüneteid abból tudtad, vagy megérzés?

2018. jún. 16. 10:09
 6/13 anonim ***** válasza:
69%
Egyikkel sem voltak tüneteim, csak gyakran pisiltem és durván szexmániás lettem. Konkrétan a második babára egy éjszakai “orgiából” jöttem rá, mert annyira durván jó csak terhesen volt. 😂
2018. jún. 16. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
🤣😂😂👍👍Köszi!
2018. jún. 16. 13:46
 8/13 anonim ***** válasza:
58%
6 napos késésnél ha nem mutatja ki a teszt, akkor valószínüleg nem vagy terhes, de csodák lehetnek még. Lehet nemsokára meg fog jönni, azért vannak a tünetek, plussz a fülledt idő is közre játszhat. Igazából ha vannak tünetek, akkor már a tesztnek is pozitívnak kell lennie... De kívánom, hogy ne legyen igazam, drukkolok!
2018. jún. 16. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Örülök, hogy le lettem pontozva azért, mert az igazságot írtam le, nem pedig azt, amig a Kérdező olvasni akar. Ettől függetlenül ugyanúgy drukkolok Kedves Kérdező! Csodák még vannak.
2018. jún. 16. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Nem én pontoztalak le.

Köszönöm, hogy leírtad amit gondoltál.

Addig is várom a csodát!

2018. jún. 16. 20:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!