Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyire valószinű, hogy...

Mennyire valószinű, hogy terhes maradtam?

Figyelt kérdés
Az együttlétünk egész végig védekezve volt (gumival), nem érintett vele el azelőtt, hogy feltegye, mellesleg nem szakadt el, nem csúszott le. Ezek mellett nekem pár nap múlva kellett volna jönnie a menzesznek, ami nem késett, úgymond, de az első 2-3 nap csak enyhe rózsaszinű pöttyök, illetve lehetett látni wéce használat után, és az azutáni 2 napon belül vérzett rendes szinnel, csak enyhén. Meg akarom azt is emliteni, hogy semmi féle barna menzeszt vagy ilyensmit nem tapasztaltam, csupán meg vagyok ijedve attól, hogy történhetett e valami az együttlét során, vagy csak egybeesés. Azt nézve, hogy közel voltam a havimhoz, ez akár azt is jelenthette, hogy nem is voltam a "fertility periodban"? Tudom, hogy lehet csak túl reagálom az egészet, de szeretnék hallani másokat is...

2019. máj. 4. 14:54
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Terhes maradtál? Nem is voltál terhes.

Ha ennyire görcsölsz a dolgon, akkor a szex nem neked való.

2019. máj. 4. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ez milyen gyönyörű magyar mondat:😃🤣🤭

"Az együttlétünk egész végig védekezve volt (gumival), nem érintett vele el azelőtt, hogy feltegye, mellesleg nem szakadt el, nem csúszott le"

2019. máj. 4. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Huhhh ez igy elegge komplikalva lett 😂😂
2019. máj. 4. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!