Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nehezebben esik teherbe az...

Nehezebben esik teherbe az akinek pajzsimirigy alulműködés van?

Figyelt kérdés

Nem tudom mikortól nem jó a pajzsmirigyem de most terhességem alatt derült ki hogy alulműködik. Még pocakban az első baba de szeretnénk majd tesót is.

Elsőre összejött most a baba.


2019. máj. 4. 20:29
 1/6 anonim ***** válasza:
90%
Hát szerinted mi a válasz a kérdésedre, ha állítólagos alulműködés mellett elsőre teherbe estél? Valószínűleg már előtte is alulműködött. Amúgy meg ha ki van vizsgálva és korrektül be van állítva a gyógyszer, semmivel sem nehezebb teherbe esni.
2019. máj. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
90%
Ha be van állítva akkor nincs gond a teherbe eséssel . Nekem is alulműködik 2. Babam várom. Mind 2x a 3m próbálkozós hónapban jött össze.
2019. máj. 4. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Első! Nem biztos hogy akkor is alulmükődött a pajzsmirigyem! 10 körüli a THS-em most állítják majd be. Én csak arra voltam kíváncsi hogy akinek alulműködik annak is sikerült teherbeesni vagy csak nehezen? Mert állítólag nehezebben sikerül így vagy esetleg vetélés is lehet
2019. máj. 4. 21:29
 4/6 anonim ***** válasza:
93%
2# vagyok. Nehezebb és vetélést is okozhat, DE ha be van állítva akkor ugyan annyi esélyed van mint ha nem lenne az alulműködés. Ezért van nekem is már egy fiam és juli 4re vagyok kiírva a lányommal. Ha van kérdésed írhatsz akár privátban is.
2019. máj. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
90%
Első vagyok. Súlyos, öröklött pajzsmirigy-alulműködő vagyok, elég sok mindent tudok a témáról. Ha csak nem autoimmun -aminek más jele is lenne-, nem szokott "csak úgy" hirtelen alulműködni, csak a terhesség előtt kutya nem vizsgálja, úgyhogy 99%, hogy előtte is alulműködött. Sőt, a terhesség általában még fel is pörgeti, nekem is csökkentenem kellett a gyógyszert. Viszont ha be van állítva korrektül a gyógyszer adagja és kontroll is van rendszeresen, semmivel nem nehezebb mint ha nem lennél alulműködő. Nekem első próbálkozásra megfogant a kislányom.
2019. máj. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2019. máj. 5. 07:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!