Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akik Bromocriptine, Norprolac,...

Akik Bromocriptine, Norprolac, stb. Tablettát szedtetek, leírnátok a tapasztalataitokat?

Figyelt kérdés

Az érdekelne, hogy mennyi idő alatt "tette helyre" a hormonháztartást?

Akik meghíztak, mikor indult meg a fogyás? Akik nem menstruáltak, mikor jött meg?

Én jelenleg Cabergolint szedek, ez Magyarországon nincs forgalomban, de a hatóanyag majdnem ugyan az. 2 hete szedem, heti 2* 0,25 mg-ot, és még nem tapasztaltam semmi változást. Ehhez azért több idő kell, ugye?



2016. okt. 12. 15:45
 1/2 anonim ***** válasza:

Én bromot szedek meg mellé Clostyt.

3 hete szedem a bromot és 3kg fogytam.. de természetesen nem csak úgy magától ugranak le a kilók :D míg magas volt a prolaktinom 990. Addig az istenért nem tudtam fogyni. Úgyhogy most örülök. Remélem a baba is jönni fog. Egyébként nállam semmi mellékhatás nem jelentkezett a gyógyszertől.

Én csak ennyit tudtam írni :/ :) Sok sikert kívánok!

2016. okt. 13. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Norprolactot szedek mar evek ota nekem elso honap utan mar jo volt a prolactin szint es a menstruacio is orara pontosan megjott.( ami az elott csak minden 2. Honapban jott meg) . nem hiztam tole es nem is fogytam. Most terveztuk a babat es elso probalkozasra ossze is jott. :D
2016. okt. 13. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!